paski-crest.pl opinie

Sportowa apteczka domowa. Żele chłodzące, maści przeciwbólowe, sposoby radzenia sobie z typowymi dolegliwościami sportowca.
Awatar użytkownika
Ania21
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:35

paski-crest.pl opinie

Post autor: Ania21 »

Hej! Znacie takie wybielające paski crest do zębów? Znalazłam taki sklep: https://paski-crest.pl i szukam sprawdzonych informacji. Czy rzeczywiście te paski tak dobrze wybielają zęby? Czy warto je kupić? Wszystkie opinie są mile widziane ;-)
Awatar użytkownika
asia511
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 19:27

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: asia511 »

Niedawno sama postanowiłam wybielić nieco zęby i postawiłam na paski-crest.pl. W mojej opinii paski te sprawdzają się bardzo dobrze. Korzystam z nich dopiero od kilku dni, a już mogę powiedzieć, że widać efekty. Mam nadzieję, że później będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
hania662
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:26

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: hania662 »

Moja koleżanka korzystała z pasków wybielających od paski-crest.pl i miała bardzo dobrą opinię. Muszę przyznać, że efekty są naprawdę widoczne już po kilku użyciach. Sama w przyszłości zamierzam je wypróbować.

biedronka kraków limanowskiego
Awatar użytkownika
katia777
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 18:43

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: katia777 »

Zawsze marzyłam o śnieżnobiałych zębach i zdecydowałam się kupić paski wybielające od paski-crest.pl. Mam dobrą opinię o nich, bo nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy na specjalistyczne zabiegi. Myślę, że warto z nich skorzystać.
Awatar użytkownika
anka093
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 18:45

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: anka093 »

Uważam, że jeśli ktoś chce cieszyć się widocznym efektem wybielania zębów, to może zamówić paski od paski-crest.pl. Mają dobre opinie w sieci i sama korzystałam z tych pasków. Efekty widać na pierwszy rzut oka.
Awatar użytkownika
iza005
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:41

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: iza005 »

Używałam kiedyś pasków wybielających od paski-crest.pl i jestem zadowolona z efektów. Moja opinia może zachęcić innych do ich kupna, więc naprawdę je polecam. Na efekty nie trzeba długo czekać.
Awatar użytkownika
maryna981
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 19:02

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: maryna981 »

Sprawdziłam paski-crest.pl i polecam. Efekty widać już po kilku użyciach, więc jeśli ktoś chce szybko cieszyć się białymi zębami, to polecam je kupić. To jest moja opinia, ale potwierdza ją wiele osób.
Awatar użytkownika
tamara201
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:50

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: tamara201 »

Kiedyś korzystałam z pasków od paski-crest.pl i mogę wyrazić swoją opinię. Jeśli ktoś oczekuje szybkich efektów wybielania, to te paski są idealne dla niego. Pierwsze efekty widać już po pierwszym użyciu.
Awatar użytkownika
tina090
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:58

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: tina090 »

Zależało mi na szybkim wybieleniu zębów, więc szukałam opinii w internecie. Jednak koleżanka poleciła mi paski-crest.pl. Skorzystałam i teraz cieszę się białymi zębami.
Awatar użytkownika
paulina531
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 11:27

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: paulina531 »

Testowałam już kilka rodzajów pasków wybielających, ale paski-crest.pl są moim zdaniem najlepsze. Efekty są trwałe. W sieci jest bardzo dużo pozytywnych opinii na temat ich działania i to właśnie nimi kierowałam się w pierwszej kolejności. Okazało się, że słusznie. Polecam.
Awatar użytkownika
Gocha
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:36

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: Gocha »

Długo szukałam sposobu na domowe wybielanie zębów. Nic nie dawało rezultatu, aż trafiłam na opinie o paski-crest.pl . I to był strzał w 10. Praktycznie natychmiastowy efekt. I to bez nadwrażliwości dziąseł czy zębów. Paski są świetne, ale polecam też ich pasty dla jeszcze dłuższego podtrzymania efektu.
Awatar użytkownika
ilona534
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:08

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: ilona534 »

Uważam, że paski-crest.pl to prawdziwa rewolucja w wybielaniu zębów. Poradziły sobie nawet z moimi trudnymi przebarwieniami więc mam o nich bardzo dobrą opinię. Warto spróbować.
Awatar użytkownika
hania965
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:39

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: hania965 »

Moja koleżanka namówiła mnie na skorzystanie z pasków od paski-crest.pl. Sama jestem zaskoczona efektem wybielania, a różnicę widać bardzo szybko. Moja opinia jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
atena506
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:02

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: atena506 »

Przed moim ślubem zależało mi na szybkim wybieleniu zębów. Przyjaciółka poleciła mi paski-crest.pl, bo sama z nich korzystała i miała wyrobioną dobrą opinię. Użyłam ich i byłam zaskoczona szybkim efektem.
Awatar użytkownika
matylda117
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:43

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: matylda117 »

Jeśli zależy ci na szybkim wybielaniu, to paski od paski-crest.pl się sprawdzą. Czytałam wiele opinii i niemal każda potwierdza szybki efekt wybielania. Dla mnie zdanie zadowolonych klientów jest bardzo ważne.

szambo jedno czy dwukomorowe
Awatar użytkownika
anka971
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 18:44

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: anka971 »

Zawsze marzyłam o śnieżnobiałych zębach. Poszukałam opinii i znalazłam wiele pozytywnych głosów na temat paski-crest.pl. Kupiłam i w końcu mogę przyznać, że spełniło się moje wielkie marzenie.
Awatar użytkownika
regina917
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 18:45

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: regina917 »

Zależało mi na szybkim wybieleniu zębów, bo miałam ustawioną sesję zdjęciową. Siostra poleciła mi paski-crest.pl. Miała pozytywną o nich opinię, bo u niej podziałało. Potwierdzam jej zdanie.
Awatar użytkownika
krysia074
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 18:17

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: krysia074 »

Z pasków od paski-ccrest.pl korzystałam przed ślubem mojej koleżanki. Zależało mi na bardzo szybkim i widocznym efekcie, dlatego szukałam opinii w sieci. Jestem bardzo zadowolona z efektu, dlatego polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
sylwia917
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 18:20

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: sylwia917 »

Potwierdzam pozytywne opinie o paski-crest.pl. Są bardzo dobre i śmiało mogę powiedzieć, że działają natychmiast. Moim zdaniem to jedna z lepszych firm tego typu na rynku.
Awatar użytkownika
lena754
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 20:17

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: lena754 »

Paski-crest.pl dają niemal natychmiastowy efekt wybielania. Wiem, bo sama z nich korzystałam i jestem bardzo zadowolona z efektu. W mojej opinii każda kobieta będzie zadowolona.
Awatar użytkownika
monia645
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 20:20

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: monia645 »

Trudno mi się nie zgodzić z wszystkimi pochlebnymi opiniami na temat paski-crest.pl. Dają one świetny efekt wybielenia i to w kilka tygodni. Uważam, że warto je wypróbować.

lycamobile nl roaming jak włączyć
Awatar użytkownika
misska
Posty: 17
Rejestracja: 16 gru 2019, 11:54

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: misska »

Chyba czas wypróbować
Zosvi7h6ę

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: Zosvi7h6ę »

Gocha pisze: ↑12 sie 2019, 14:36 Długo szukałam sposobu na domowe wybielanie zębów. Nic nie dawało rezultatu, aż trafiłam na opinie o paski-crest.pl . I to był strzał w 10. Praktycznie natychmiastowy efekt. I to bez nadwrażliwości dziąseł czy zębów. Paski są świetne, ale polecam też ich pasty dla jeszcze dłuższego podtrzymania efektu.
jak długo należy je stosować?
-
Nauka jazdy Wołomin
Anna Ziętek

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: Anna Ziętek »

Witam wszystkich zainteresowanych wybielaniem zębów.
Chciałbym się podzielić swoją opinią na temat pasków wybielających marki Crest.
Z początku byłam sceptyczna odnosnie wybielania w domu za 200-300 zł ale jak się oakzało, myliłam się i to grubo.
Pierwszą kurację zastosowałam jakieś 5 lat temu i uzywam ich do dnia dzisiejszego co pół roku.
Kupuję paski Crest ze strony https://paski-wybielajace.com ponieważ mają bardzo duży wybór produktów marki Crest z USA.
Jakość idzie w parze z dosyć zrównoważoną ceną jakie oferuje ta strona.
Paski wybielające może na kupić w kilku wariantach.
Także każdy znajdzie dla siebie odpowiednią kurację.
Dla utrwalenia wybielania używam pasty Crest Brilliance.
Polecam zakupy z tego sklepu, szybka dostawa i w razie czego support pomoże w doborze produktów.
Dorota Kłysiak

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: Dorota Kłysiak »

Ja osobiście używam paski Crest Professional Effects i są niezawodne, nie mam po nich nadrważliwości.

Pełne opakowanie rozdzielam sobie na dwie kuracje 10-dniowe i starczają mi one na ponad pół roku.
Chętnie pokażę jak białe zęby można mieć z tymi paskami.
Ostatnio kupiłam sobie pastę i płyn z gamy Crest i są o niebo lepsze od produktów z UE.
Płyn Gum Care chroni i zapobiega próchnicy itp.
Pasta Crest z aktywnym węglem Charcoal mega pasta wspomagajaca efekt wybielania.
wojtero

Re: paski-crest.pl opinie

Post autor: wojtero »

Anna Ziętek pisze: ↑25 cze 2021, 12:34 Witam wszystkich zainteresowanych wybielaniem zębów.
Chciałbym się podzielić swoją opinią na temat pasków wybielających marki Crest.
Z początku byłam sceptyczna odnosnie wybielania w domu za 200-300 zł ale jak się oakzało, myliłam się i to grubo.
Pierwszą kurację zastosowałam jakieś 5 lat temu i uzywam ich do dnia dzisiejszego co pół roku.
Kupuję paski Crest ze strony https://www.familie.pl/Blogi-3-49/b1470 ... zicow.html ponieważ mają bardzo duży wybór produktów marki Crest z USA.
Jakość idzie w parze z dosyć zrównoważoną ceną jakie oferuje ta strona.
https://www.gdziewesele.pl/atrakcje-wes ... -weselnych może na kupić w kilku wariantach.
Także każdy znajdzie dla siebie odpowiednią kurację.
Dla utrwalenia wybielania używam pasty Crest Brilliance
Polecam zakupy z tego sklepu, szybka dostawa i w razie czego support pomoże w doborze produktów.
Widziałem te paski w jednym z angielskich sklepów i zastanawiałem się, gdzie u nas jest coś podobnego i tu proszę. Dzięki za info
Weronika Mielcarz

kuracja paskami crest

Post autor: Weronika Mielcarz »

Cześć! Ja od kilku lat kupuję paski wybielające marki Crest ze strony https://paski-wybielajace.com mają dość atrakcyjne ceny i szeroki wybór nie tylko pasków. Regularnie co pół roku odświeżam sobie biel zębów. Przed wybielaniem trzeba udać się do gabinetu aby usunąć kamień nazębny, zrobić skaling.
Osobiście stosuję Paski Crest Flexfit. Jeśli chodzi o nadwrażliwość to takowej nie zaznałam(chyba mam mocne szkliwo).
Moja koleżanka zazdrości mi pięknego usmiechu, lecz ona niestety nie może wybielać zębów.
ODPOWIEDZ