Zdrowy tryb życia - jakie macie sposoby?

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Magdalena K.

Zdrowy tryb życia - jakie macie sposoby?

Post autor: Magdalena K. »

Jaki prowadzicie styl życia? Według mnie zdrowy tryb życia jest kluczem do długowieczności. Jakie są wasze codzienne nawyki? Ja odkąd przywiązuje znaczną wagę do zdrowego stylu życia widzę bardzo dużo plusów. Udało mi się schudnąć po wielu latach, ustabilizowała się tarczyca, odkąd ćwiczę regularnie mam też dużo więcej energii. Dbam o to by jeść jak najwięcej owoców i warzyw, staram się nie jeść mięsa. Odkąd zmieniłam nawyki przestałam chorować. Mam dużo więcej energii, lepiej i młodziej się czuję. Wiele ciekawych porad na temat zdrowego stylu życia znajdziecie na blog lifestyle.
Karolinka

Re: Zdrowy tryb życia - jakie macie sposoby?

Post autor: Karolinka »

Hej! U mnie to przede wszystkim ruch, zwykle bieganie, uwielbiam, chociaż mówi się, że to najbardziej kontuzyjny sport :lol: Ale jakoś nie miałam nigdy kontuzji, więc może to tylko bujdy, albo zasługa przygotowania motorycznego :) Kojarzycie taki trening? Można się zapisać w enel sport w Łodzi Manufaktura na takie przygotowanie bardzo poprawia kondycję, skoczność i ogólnie sprawność ruchową. Korzystają z takiego treningu oczywiście zawodowi sportowcy, ale amatorom, jak mi też się przydaje.

trening motoryczny enel sport
ODPOWIEDZ