Produkty konopne

Polecamy suplementy, witaminy, uzupełnienie codziennej diety.
Awatar użytkownika
Ludwina-79
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2021, 9:10

Produkty konopne

Post autor: Ludwina-79 »

Tak się zastanawiam, czy ktoś z Was stosował może jakieś produkty konopne? Chodzi mi po głowie to, żeby zamówić sobie na próbę olejek CBD i zastanawiam się, jaki kupić na totalne początki? Jak się u Was sprawdzają takie produkty? Jeśli możecie mi coś polecić w tym temacie, będę naprawdę wdzięczna.
gość-śwoadomy

Re: Produkty konopne

Post autor: gość-śwoadomy »

Pmietaj każda suplementacja może zaszkodzić więc nie kupuj na próbę tylko w jakimś celu i to tez nie może być tak że każdy olej cbd będzie dobry na wszystko przczytaj ten artykułhttps://codziennypoznan.pl/artykul/2022-10-18/cbd-co-to-jest-i-jak-dziala-obalamy-mity-na-temat-konopi/
ja po rozmowie z ta panią i wyjaśnieniu mi czym się róznią takie olejki przesdtawieniu moich dolegliwości wybrała mi ta apteka dopasowany do mnie produkt i i rzeczywiście krople CBD działają uspokająco, wycisza, pomaga zasnąć. .... wreście spię jak dziecko !!! i chodzę wyspany Jedna buteleczka wystarcza na 1miesiąc przy codziennym stosowaniu. Bardzo wydajne… Polecam każdemu… Przede wszystkim teraz nie truję się już tabletkami, które sprawiały, że czuję się jak ociężały beton…
ODPOWIEDZ