Co na włosy i paznokcie?

Polecamy suplementy, witaminy, uzupełnienie codziennej diety.
Awatar użytkownika
subislawa
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2021, 3:22

Co na włosy i paznokcie?

Post autor: subislawa »

Możecie mi zdradzić, czy stosujecie jakieś suplementy diety na skórę, włosy i paznokcie? Chciałabym trochę o to zadbać, szczególnie teraz, przed wiosną, potrzebuję się trochę jak to się mówi "odgruzować" :) Jeśli chodzi o paznokcie, to faktycznie, słyszałam, że świetnie sprawdza się odżywka do paznokci kruchych i łamliwych z Victoria Vynn, oczywiście - już zamówiona :)
monikaqq

Re: Co na włosy i paznokcie?

Post autor: monikaqq »

ja stosowałam ten produkt z początku rzeczywiście zauważyłam że kondycjapanokci się poprawiła ale poźniej efektów było brak
przerzuciłam się na 2 produkty o których przeczytałam na forum i u mnie zadziałay i dziś jestem właścicielką mocnych paznokci i pięknych gęstych włosów ale po ciąży była masakra na głowie
polecam wam wyróbiwać dziewczyny siarkę organiczną ( MSM ) działa silnie na paznokcie i włosy i Szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, i włąsnie jest typowo przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon i ta siarka organiczna przyspieszyła wzrost włosów! Nigdy tak nie miałam włosy zaczeły mi szybciej rosnąć więc polecam, natomiast żeby włosy się nie puszyły pani z tego sklepu gdzie kupiłam też tą siarkę i szampon https://konopiafarmacja.pl/ zaproponowała olejek konopny na włosy pięknie lśnią i zauważyłam że się nie łamią jak przedtem są zdrowsze stosuję go też na twarz super nawilżenie

powiem tak dziewczyny zakochałam się w produktach z konopi dla mnie to całkiem nowy temat
nadiia

Re: Co na włosy i paznokcie?

Post autor: nadiia »

Słyszałam, że suszarka dostępna na stronie https://babylisspro.pl/falco/ cieszy się dużym uznaniem. Wzbudza zainteresowanie ze względu na swoją solidną konstrukcję oraz wysoką skuteczność. Wydaje się, że może to być trafiony wybór.
ODPOWIEDZ