Adidasy

Najlepsze buty do uprawiania sportu to prawdziwy temat rzeka. Pomagamy wybrać najlepsze obuwie dla wybranych dyscyplin sportowych, polecamy najlepszych producentów, sklepy, oferty.
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 48
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:22

Adidasy

Post autor: sansa »

A gdzie kupujecie zazwyczaj adidasy i odzież sportową? Macie swoje sprawdzone sklepy? Szukałam ostatnio dresu i znalazłam świetny sklep sportowy prosport24.pl. Mają teraz bardzo ciekawą ofertę na buty damskie Adidas, warto skorzystać :D
Awatar użytkownika
Teosia40
Posty: 100
Rejestracja: 20 gru 2018, 20:52

Re: Adidasy

Post autor: Teosia40 »

Mi akurat nie jest potrzebne obuwie sportowe, ale rozglądam się za czymś bardziej uniwersalnym. Bardzo spodobały mi się kozaki nieocieplane całoroczne - https://www.ecelebrity.eu/pl/353-kozaki ... caloroczne Nie tylko świetnie wyglądają, ale również są wykonane z solidnego materiału, przyjaznego dla stopy oraz moga być wykorzystywane w każdym sezonie.
:)
Awatar użytkownika
Mysza
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2020, 15:52

Re: Adidasy

Post autor: Mysza »

Markowe adidasy przestałam kupować dawno temu, kiedy to okazało się, że mają jakość i trwałość zwykłych nonamów.
_________________________________________
licówki Łódź

pakiety plus za granicą
bajteł

Re: Adidasy

Post autor: bajteł »

Wiecie co mimo tego, że jest jesień teraz i nadchodzi zima to ja też wolę śmigać w Adidasach niż w traperach czy innych butach na chłodniejsze dni. Mam swój sprawdzony sklep Adrenaline gdzie zamawiam buty, ubrania, czapki i dodatki więc nie ma problemu. Zerknijcie w wolnej chwili.
kaśka44

Re: Adidasy

Post autor: kaśka44 »

Moim zdaniem Prosport24 to sprawdzona marka i tylko tam kupuję buty. Udało mi się ostatnio wyłowić fajne buty damskie nike w świetnym fasonie. Ubiór sportowy kupuje tylko u nich, mają duży wybór i przy tym nie zawyżają cen.
błatka2

Re: Adidasy

Post autor: błatka2 »

Na takie zakupy to zdecydowanie najlepiej wybierać sportowe sklepy, takie profesjonalne. W takich to można przede wszystkim liczyć na doskonały i różnorodny wybór. Do tego różne marki do wyboru, znane z wysokiej jakości. Ja mogę polecić sklep adidas poznań , tam z pewnością zrobicie udane zakupy. Nie tylko buty, ale wiele innych rzeczy.
rozmus

Re: Adidasy

Post autor: rozmus »

Zgadza się, najlepiej odwiedzić profesjonalny sklep sportowy, wtedy ma się dobry wybór. Jeśli chodzi o taki sklep z odzieżą i butami sportowymi to ja najczęściej zaglądam online do SportMedia - tu podrzucam stronkę - https://sportmedia.pl/sport-1841 Mają tam w porządku wybór, cenowo jest rozsądnie i przede wszystkim jakość produktów jest bardzo dobra, ja mam od nich kilka rzeczy i jestem ze wszystkiego zadowolony, dobrze mi służą. Życzę udanych zakupów! :)
ODPOWIEDZ