PRAWDZIWA SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA, czyli atlasy treningowe z obciążeniem

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
AlexMaj

PRAWDZIWA SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA, czyli atlasy treningowe z obciążeniem

Post autor: AlexMaj »

Oglądałem ostatnio na You Tube dwuczęściowy film nagrany na nowej siłowni plenerowej w Nysie. Nie jest to taka zwykła siłownia, jakich mnóstwo spotyka się w naszych miastach, ale atlasy treningowe z możliwością regulacji obciążenia! Wygląda to wszystko mega i marzy mi się, żeby na takiej poćwiczyć. Obciążenie jest nawet do 220 kg, można wyświetlić filmiki z instruktażem ćwiczeń po zeskanowaniu kodu QR, więc sztos. Martwi mnie jednak, że te siłownie dopiero wchodzą do Polski i w większości miejsc jeszcze ich nie ma. Macie w okolicy ten sprzęt, korzystaliście? Możecie się podzielić wrażeniami?
Jakby ktoś chciał oglądnąć, żeby wiedzieć, o co chodzi, to jest na kanale Przedsiębiorczy Trener, tytuły ,,Prawdziwa siłownia zewnętrzna w każdym mieście?! To jego marzenie!" i ,,Siłownia za darmo dla wszystkich w każdym mieście? Wszyscy powinni mieć dostęp! Marcin Taczalski". Bardzo mi się podobało, jak tam tłumaczą, jakie są trudności w popularyzacji tego typu siłowni, jak wielu ludzi nie rozumie różnicy między siłownią z regulowanym obciążeniem i bez niego. Zgadzam się w pełni, że temat należy nagłaśniać, zadziałać ,,od dołu", uświadomić ludzi, że istnieją takie maszyny. Ja sam bym chciał, żeby w mojej okolicy takie coś powstało. Jak widzę po komentarzach pod tymi filmami, wielu ludzi uważa podobnie, więc chyba jedyna opcja to zacząć działać :D Kontaktowałem się z paroma osobami, które chciały w swoim mieście zrobić coś takiego, możemy sobie nawzajem pomóc. Dużo czytam o tych siłowniach, więc jakąś wiedzę mam, tylko żałuję, że nie miałem szansy ich przetestować. Piszcie, może coś zdziałamy dla naszych miast?
Barłomiej

Re: PRAWDZIWA SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA, czyli atlasy treningowe z obciążeniem

Post autor: Barłomiej »

Jeżeli lubicie aktywnie spędzać swój wolny czas, to polecam Wam sprawdzić stronę https://fitpark.pl , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego producenta siłowni zewnętrznych FitPark. Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ