Buty do biegania

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
ginter1985
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2023, 7:41

Buty do biegania

Post autor: ginter1985 »

Mam w planach kupić sobie nowe buty do biegania, ale jest to o tyle trudne zadanie, że przede wszystkim ja dopiero wracam do biegania po długiej przerwie (właściwie od początków pandemii nie zdarzało mi się trenować), a druga sprawa, że zbliża się okres zimowy. Dlatego buty muszą sprawdzić się w tym okresie, a dodatkowo też raczej na leśnych terenach. Polecacie jakieś?
Awatar użytkownika
Alte
Posty: 31
Rejestracja: 30 wrz 2019, 10:13

Re: Buty do biegania

Post autor: Alte »

Każde buty są dobre, pod warunkiem, że pasują do stopy i terenu po którym biegasz. Dla mnie tylko Altra. Na górskie ścieżki Altra Olympus a na asfalt Altra Paradigm. Ale to buty na szeroką stopę i mają zerowy drop, więc nie każdemu leżą. Wiadomo, każdy chwali swoje ulubione obuwie
Z polskich marek ciekawe modele ma 4f:
ttps://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kody-rabatowe/4f

A aktualnie w sklepie mają spore wyprzedaże. Sama nie biegałam w tym obuwiu ale wiele osób sobie je chwali :)
Adrian41

Re: Buty do biegania

Post autor: Adrian41 »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę sklepu internetowego z butami dla kobiet oraz mężczyzn, w tym np. Torbki damskie . Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
ODPOWIEDZ