Sukienki

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
JoannaKowal
Posty: 34
Rejestracja: 01 wrz 2019, 20:53

Sukienki

Post autor: JoannaKowal »

Dobry Wieczor

czy ktos moze mi polecic jakas ladna sukienke? A dokladniej jakis mily sklep internetowy?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 35
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:32

Re: Sukienki

Post autor: JakubNowakowski »

Witaj,

Moja żona często kupuje w sklepie modbis.pl (źródło).
Muszę powiedzieć, że wygląda w nich przepięknie. Bardzo mi się podoba w sukienkach z tego sklepu. Polecam sprawdzić i powodzenia z zakupach! :D :D :D
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Sukienki

Post autor: podrzutek »

Moja mama chciała zrobić mi niespodziankę i zabrała mnie na zakupy, a że akurat potrzebowałam sukienki wyjściowej to było mi to na rękę. Chodząc tak po sklepach stwierdziłam, że nic ciekawego nie widzę. Po powrocie do domu zadzwoniłam do przyjaciółki i ta powiedziała, że powinnam zamówić sukienkę w tym sklepie : https://justcute.pl/pl/c/SUKIENKI/16 ponieważ mają najlepszy wybór i bardzo atrakcyjne ceny. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
AgnesK
Posty: 68
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:17

Re: Sukienki

Post autor: AgnesK »

Jak dla mnie to nie powinnaś kupować takich rzeczy przez internet. Sukienkę to trzeba przede wszystkim przymierzyć. Przynajmniej moja dziewczyna zawsze tak robi.
- Naprawdę się cieszę, że Edward cię nie zabił - wyznał mi Emmett. - Dzięki tobie zawsze się coś dzieje.
Awatar użytkownika
Ponezka
Posty: 9
Rejestracja: 30 lip 2019, 15:23

Re: Sukienki

Post autor: Ponezka »

Można bez problemy kupić sukienkę przez internet, trzeba się tylko dobrze wymierzyć. Zalando ma fajne oferty, a w przypadku nietrafionego zakupu można zwrócić bez dodatkowych kosztów.
_________________________________________
https://www.beauty.com.pl/ - dermatoskopia
ODPOWIEDZ