Prowadzenie firmy

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
maurycy_94
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2022, 22:46

Prowadzenie firmy

Post autor: maurycy_94 »

Wiem, że sporo z Was prowadzi swoje własne działalności i postanowiłem dopytać jako tych bardziej doświadczonych o pomoc z pewną kwestią. Otóż od kilku, kilkunastu nawet miesięcy jest w naszej firmie problem z płatnościami za nasze usługi, większość na szczęście prędzej czy później jest opłacana, ale niektóre faktury "wiszą" nieopłacone. Dlatego zastanawiamy się nad takim czymś jak faktoring. Warto?
expelarmus

Re: Prowadzenie firmy

Post autor: expelarmus »

Jestem ciekawa, jak wygląda ogólnie nowoczesna sprzedaż i co ona powinna zawierać. Dla mnie to jest mocno skomplikowane, a dodam, że nie do końca zdaję sobie sprawę z rozwiązań, jakie są dla nas po prostu idealne. Stąd może warto powiedzieć, że to można rozwinąć i się tego nauczyć?

dyplomy katecheza
Roksanka22

Re: Prowadzenie firmy

Post autor: Roksanka22 »

Ja bym bardziej szła w faktoring niepełny z racji iż widzę jak super funkcjonuje to u znajomych. Mogę polecić ci aforti factor, są profesjonalistami w tej dziedzinie, jeżeli masz wątpliwości skontaktuj się z nimi, z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 46
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:55

Re: Prowadzenie firmy

Post autor: foxi »

Możliwości w zakresie prowadzenia firmy a w zasadzie w kwestii usprawnień w firmie mamy dzisiaj całkiem sporo. Pomoc firmy mogą uzyskać ze strony biur rachunkowych czy firm konsultingowych. Nie bez znaczenia jest także pomoc kancelarii prawnych. W kwestii samej sprzedaży , czy słyszeliście np. o czymś takim jak kasy automatyczne ? Spotykamy się z czymś takim w sieciach sklepów spożywczych ,gdzie można samodzielnie zapłacić za zakupy bez udziału pracowników.
Gość

Re: Prowadzenie firmy

Post autor: Gość »

Przed podjęciem decyzji warto jednak dokładnie zbadać warunki oferowane przez różne firmy faktoringowe, aby wybrać najlepszą dla Was opcję. Ponadto, warto również rozważyć inne sposoby poprawy zarządzania finansami, na przykład poprzez optymalizację procesów księgowych. W tym kontekście, rozwiązania informatyczne od firmy https://sur.pl/ mogą być pomocne. Ich program CMMS może pomóc w efektywnym zarządzaniu finansami oraz innymi aspektami działalności firmy.
ODPOWIEDZ