Pomoc prawna

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
OneSnow
Posty: 79
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:06

Pomoc prawna

Post autor: OneSnow »

Popom prawna w firmie jest bardzo istotna. Niestety wielu rzeczy sami nie załatwimi i potrzebujemy do tego pomocy kogoś doświadczonego, takiego jak http://erzecznikpatentowy.pl/ . W ten sposób unikniemy też wielu problemów i formalności z którymi sami ciężko byśmy sobie poradzili.
Awatar użytkownika
anka33
Posty: 47
Rejestracja: 18 maja 2019, 23:02

Re: Pomoc prawna

Post autor: anka33 »

Tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/prawo-morskie.html jest namiar na kancelarię, która specjalizuje się w prawie morskim. Warto sobie tam zerknąć i poczytać jakie usługi oferują. Każda bowiem kancelaria ma inny zakres usług. Jeśli macie problem prawny, to trzeba w pierwszej kolejności zorientować się, kto prowadzi dane sprawy.
Awatar użytkownika
pawli
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:43

Re: Pomoc prawna

Post autor: pawli »

Pomoc prawna w firmie powiedziałbym, że jest wręcz niezbędna. Dlatego ja zdecydowałem się na stałą współpracę z Kancelarią Adwokacką Węgłowski w Szczecinie. Tak jest najlepiej. Mogę liczyć na p. Łukasza w każdej sytuacji, zna firmę, jest na bieżąco. Bardzo cenię sobie tę współpracę.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 16
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:50

Re: Pomoc prawna

Post autor: zenka »

W trójmieście to chyba mec. Cejrowski ma największe uznanie i skuteczność? Prowadzi tez obsługę firm, nawet sporadycznie te największe korzystają z podpowiedzi tak doświadczonego prawnika.
żabek
Posty: 149
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: Pomoc prawna

Post autor: żabek »

Kiedy brałam kredyt na mieszkanie byłam pełna optymizmu, że raty ratami ale będę mieć coś swojego. Tak by było gdyby nie to, że kredyt jest we frankach. Gdyby nie pomoc https://cleverstep.pl/ byłoby jeszcze trudniej. Nie ruszyłabym z miejsca po prostu. A tak, sprawdzili umowę czy zawiera klauzule niedozwolone i podejmowane są kolejne kroki. Świetni specjaliści, znają problemy frankowiczów.

złącze mimośrodowe wc
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53

Re: Pomoc prawna

Post autor: fiona45 »

Takie tematy są bardzo szerokie i przyznam że ciężko czasem ogarnąć temat. Czytałam ostatnio dużo o prawie gospodarczym na https://slowlajf.org.pl/prawo-gospodarc ... -reguluje/ i przyznam, że temat godny uwagi i bardzo ciekawy. Czasem w sieci można wyczytać coś ciekawego i na temat taki jak potrzeba.
Cześka

Re: Pomoc prawna

Post autor: Cześka »

Pomocy prawnej na pewno udzieli wam kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic. To prawdziwi profesjonaliści, którzy potrafią sobie poradzić z każdą sprawą. Czy to sprawa karna, rodzinna, czy coś związanego z prawem gospodarczym czy też spadkowym - warto się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ