Podsłuch - co sądzicie?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Podsłuch - co sądzicie?

Post autor: sonia »

Cześć! Co sądzicie na temat podsłuchów? Czy one faktycznie są skuteczne? Znajomy podejrzewa swoją żoną o zdradę i poprosił mnie o pomoc w tej kwestii. Czytam wlaśnie w sieci o różnych rozwiązaniach i jednym z nich jest podsłuch telefonu żony Może ktoś z was korzystal z takich rozwiązań i jest w stanie wypowiedzieć się nieco szerzej na ten temat?
jeż

Re: Podsłuch - co sądzicie?

Post autor: jeż »

Moim zdaniem są takie sytuacje w życiu, w których takie urządzania jak pluskwa podsłuch są bardzo pomocne. Nie wiem, gdzie takie urządzenia można zdobyć stacjonarnie, ale z tego co kojarzę w sieci można takie znaleźć bez większego problemu. Wystarczy tylko poświęcić na to trochę czasu.
Zośka

Re: Podsłuch - co sądzicie?

Post autor: Zośka »

To może teraz postawcie się na miejscu osób podsłuchanych. Czy wy chcielibyście być posłuchani? ja kiedyś byłam podsłuchiwana i to nie przez chłopaka czy męża. Był jeden Pan chory psychicznie. Miałam wrażenie że mnie podsłuchuje, śledzi itp. I się zgłosiłam do prywatnego detektywa by mi pomógł. Zrobił wykrywanie gps https://detektywkrakow.pl/uslugi/wykryw ... rakow.html . Wykrył mi od razu gdzie jest podsłuch w jakich miejscach itp. Dzięki niemu pozwałam tego chorego człowieka i mam teraz spokój.
ODPOWIEDZ