księgowość

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Mariusz

księgowość

Post autor: Mariusz »

Poszukuje dobrej firmy która zajmuje sie księgowością, Mam niewielkie problemy po kontroli RODO i nie potrafię wyeliminować błędów które zostały wykyte podczas kontroli . Poradzicie kogoś ?
Elżbieta

Re: księgowość

Post autor: Elżbieta »

Próbowałam swoich sił w księgowości ale nie był to najlepszy element mojej kariery , teraz rozkręciłam własną firmę i współpracuje z ksiegowiwroclaw.pl bardzo fajni ludzie znający się na swojej pracy . Kontrole przechodzimy bez większych zastrzeżeń myślę że Tobie też pomogą
kania

Re: księgowość

Post autor: kania »

Na rynku jest zapewne sporo firm które ogarniają spawy księgowe, ale trzeba wybrać taką która faktycznie będzie miała najlepszą ofertę w odniesieniu także do ceny. Brat wybrał Aforti AC i mocno sobie ich chwali i w zasadzie to nie ma co się temu dziwić, bo on zawsze ma nosa do ludzi.
Magda2144

Re: księgowość

Post autor: Magda2144 »

Mogę polecić nowoczesną księgowość, która doskonale zna się na brażny e-commerce oraz dropshipping. Dla osób, które postawiły na internetowe biznesy, to świetny wybór. Ofertę, cennik można znaleźć pod tym adresem https://kochaniecki.pl/cennik/ Jeżeli działasz w internecie, to koniecznie sprawdź.
ODPOWIEDZ