Jak zdać na prawo jazdy

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
kejti33
Posty: 63
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:24

Jak zdać na prawo jazdy

Post autor: kejti33 »

Niedługo chcę zrobić prawo jazdy i teraz rozglądam się za dobrą szkołą, która kompleksowo mnie nauczy jazdy, ale też teorii. Boję się, że egzamin będę musiała poprawiać kilka razy, dlatego szukam najlepszej szkoły w Łodzi. Myślę o nich http://palgan.pl/. Mają wysoki procent zdanych egzaminów wśród kursantów. No i wiele osób ich poleca. Macie może jakieś dodatkowe pomysły żeby szybko zdać taki egzamin?
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Jak zdać na prawo jazdy

Post autor: Kobieta »

Jeśli nie udaje Wam się zdać kursu na prawo jazdy, zawsze możecie kupić sobie "nagrodę pocieszenia" ;) Widziałam, że przez internet można sobie zamówić tak zwane prawo jazdy kolekcjonerskie. Według mnie to świetna sprawa, polecam każdemu :)
Awatar użytkownika
cool
Posty: 68
Rejestracja: 25 cze 2019, 13:13

Re: Jak zdać na prawo jazdy

Post autor: cool »

Problem nie jest trudny, jeśli się do niego odpowiednio podejdzie. Można albo iść na żywioł, albo czytać w domu takie www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kazdy ... przebadac/ wpisy i względem nich postępować. I tak i tak będzie dobrze, byleby się przyłożyć do kursów i naprawdę zdać stosowne prawo jazdy.
Awatar użytkownika
Bureks
Posty: 20
Rejestracja: 01 kwie 2020, 0:52

Re: Jak zdać na prawo jazdy

Post autor: Bureks »

Jeżeli chodzi o wybór dobrej szkoły jazdy w Poznaniu, to jak najbardziej z własnego doświadczenia mogę polecić Ci - OSK Pegaz to świetna opcja szkoły jazdy na którą warto postawić jeśli chcecie się dobrze przygotować i do tego cieszyć się wysokim standardem nauki oraz organizacji czasu tak aby wszystko było przerobione i powtórzone przed egzaminami już w ośrodkach wojewódzkich. Pozdrawiam i trzymam kciuki!
Oceły

Re: Jak zdać na prawo jazdy

Post autor: Oceły »

Jeśli chodzi o Poznań to ja mogę polecić Autodrive. Fajni instruktory, tacy z powołania, a nie z przymusu. Zadbane samochody, ciekawe wykłady i plac manewrowy blisko WORD, co jest wielką zaletą. No i od razu wiadomo ile kosztuje cały kurs, a nie tak, że człowiek się potem dowiaduje, że musi dopłacić za egzamin wewnętrzny.
Piotruś_Pan

Re: Jak zdać na prawo jazdy

Post autor: Piotruś_Pan »

Dobra szkoła i dobry instruktor to już praktycznie gwarancja zdania prawo jazdy. No i oczywiście trzeba mieć chęci. Ja zdawałem nie dawno, co prawda tym razem kat c. Kraków ma świetną moim zdaniem szkołę http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... oria-c-c-e bardzo dużo mają chętnych co już świadczy o jej renomie.
Awatar użytkownika
Konisziła
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:27
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Jak zdać na prawo jazdy

Post autor: Konisziła »

W sieci zobacz również ciekawe sklepy z odzieżą https://denimbase.pl/rozowy-trencz-pomysl-na-outfit/ Ja teraz tylko kupuję online.
Szczecin free-sport.pl
baśka

Re: Jak zdać na prawo jazdy

Post autor: baśka »

Podobnie jak ja z tym że ja chodziłam na kurs do Motostart na Mokotowie. To świetna szkoła jazdy, pół dzielnicy robiła u nich prawko bo dobrze uczą i mają sprawne nowe samochody takie jak na egzaminach
Mędrek

Re: Jak zdać na prawo jazdy

Post autor: Mędrek »

Cóż... trzeba się przyłożyć i... wybrać dobrą szkołę. Ja postawiłem na OSK Progress państwa Przybylskich w Częstochowie https://www.oskprogress.pl. Świetna szkoła, świetni ludzie. Plac manewrowy zgodny ze standardami egzaminacyjnymi, samochody nowe i czyste, instruktor kompetentny ale i bardzo miły. Organizują też kursy weekendowe, co jest dużym ułatwieniem dla osób pracujących.
Łucyna

Re: Jak zdać na prawo jazdy

Post autor: Łucyna »

Mój chłopak robił kurs w szkole Autodrive w Poznaniu https://autodrive.com.pl/home/. Był bardzo zadowolony. Trafił na świetnego instruktora z doświadczeniem i mógł się z nim umawiać na jazdy również wczesnym rankiem, przed pracą, co było dla niego wygodne. A plac manewrowy był blisko WORD dzięki czemu praktycznie od początku kursu jeździł po trasach egzaminacyjnych. Później mu się to bardzo przydało, bo egzaminator nie był w stanie go na niczym 'zagiąć'. ;)
ODPOWIEDZ