inteligentny dom

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Feliś23

inteligentny dom

Post autor: Feliś23 »

Cześć, budowaliście może niedawno dom? Właśnie zastanawiam się od czego zacząć budować dom. Wiem, że nie jest to zbyt proste i trzeba mieć do tego jakiś plan. Jeśli wiecie coś na ten temat to koniecznie dajcie mi znać jak zacząć budowe domu. Może ktoś z Was udzieli mi więcej informacji na ten temat?
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: inteligentny dom

Post autor: Kobieta »

Zanim zaczniecie budować dom, potrzebne Wam będzie również pozwolenie na budowę domu. Widziałam ostatnio ciekawy artykuł na ten temat na blogu budowlanym https://www.mgprojekt.com.pl/blog/pozwo ... gloszenie/. Tak więc jeśli i Was to interesuje, to polecam się z tym w wolnej chwili zapoznać ;)
byćiniebyc

Re: inteligentny dom

Post autor: byćiniebyc »

Wiadomo, że nawet w przypadku budowy domu warto mieć jakiś plan którego będziemy się trzymać. Ale w życiu różnie z tym bywa. Dlatego też szukam jakiś sprawdzonych informacji właśnie na temat budowy domu. A że udało mi się nawet dowiedzieć, że budowa domów z prefabrykatów to od jakiegoś czasu bardzo dobre rozwiązanie dzięki któremu znacznie szybciej ten nasz wymarzony dom powstanie.
ODPOWIEDZ