Gdzie znajdę lokal na wesele?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Zdrowy
Posty: 12
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:32

Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: Zdrowy »

Cozweselem.pl to katalog usług z branży ślubnej w którym znajdziesz wszystko to co związane z tematyką weselną. Serdecznie polecam ten katalog, dzięki niemu z łatwością porównasz ceny.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:21

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: Bodzio12 »

Może ktoś puszkuje firmy która pomoże w organizacji wesela. Jeśli szukacie pomysłu na dekoracje czy atrakcje na zabawie weselnej to polecam zajrzeć na stronę napis love koniecznie zajrzyjcie bo to bardzo fajna strona. Ja znam tą firmę dlatego serdecznie wam ją polecam.
Awatar użytkownika
pablos0
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:16

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: pablos0 »

Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym zakresie. Jestem pewien, że mi się to przyda :)
– Jakaż jest twoja definicja psa?
Awatar użytkownika
meszka
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:38

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: meszka »

Jest to bardzo przydatny mi temat. Szukałem czegoś takiego.
Moje dni nacechowane były przyjemną identycznością. Zawsze to lubiłem: lubiłem rutynę. Lubiłem czuć się znudzony. Nie chciałem tego, ale to lubiłem.
Awatar użytkownika
ariel876
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:56

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: ariel876 »

Warto taki lokal przyozdobić. Polecam dekoracje imprezowe nie tylko na wesele, ale też inne okazje. Według mnie mają najlepsze ceny nie wpływające na jakość.
Lubię, gdy jesteś niegrzeczna - nie staniesz się całym moim światem, jeśli nie przekroczysz wszystkich granic.
Awatar użytkownika
Levy
Posty: 56
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:42

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: Levy »

A co sądzisz o zorganizowaniu wesela na świeżym powietrzu? Takie imprezy są obecnie coraz bardziej popularne. Moim zdaniem to byłoby to miłe zaskoczenie dla gości. Jeśli zdecydujesz się na taką opcję to pomyśl o wynajęciu namiotu imprezowego https://halplan.pl/namioty-imprezowe.html . Taki namiot bardzo się przydaje, szczególnie gdyby pogoda się zepsuła. Namioty imprezowe i weselne znajdziesz w ofercie firmy Halplan. Na ich stronie możesz zobaczyć więcej szczegółów dotyczących oferty.
Awatar użytkownika
nicky
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 10:51

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: nicky »

Często poszukiwana usługa przez forumowiczów. Dzięki, będzie to z pewnością przydatne.
Facet jest jak sylwester. Przez chwilę było fajnie, ale rano zostaną po nim tylko resztki po petardach i kac gigant.
Awatar użytkownika
oli992
Posty: 66
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: oli992 »

A w jakim konkretnym miejscu szukasz idealnej sali/lokalu? Bo jeśli ma to być Szczecin, to na serdecznie polecam http://lawenda-szczecin.pl/ Do wybory są dwie sale: Lawenda i Czarny Łabędź. Możecie wybrać taką, która ma wolny termin lub taką, która zdecydowanie bardziej się Wam podoba. Warto organizować sobie w tym miejscu wesele, ponieważ cena i oferta są atrakcyjne.
Awatar użytkownika
Kalinka
Posty: 101
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:33

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: Kalinka »

W Bielsku jest piękny lokal, w którym organizowaliśmy wesele - http://wroblowka.com.pl/ Naprawdę spisali się w 100%. Są skoncentrowani na zadowoleniu młodej pary i gości i naprawdę dają z siebie wszystko w czasie imprezy
Awatar użytkownika
lola0
Posty: 149
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:35

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: lola0 »

No ja z doświadczenia mogę śmiało polecić osadę Augustów , jest to miejsce, pełne życzliwych ludzi i do tego bardzo ładne. SAla duża urzekła każdego, do tego pomysłowe ustawienie krzeseł, dzięki czemu, pomieściliśmy 100 osób. Zabawa naprawde była przednia, Klimatyzacja dawala radę, nie było ciepło. Kazdy był zadowolony, jedzenie smaczne i duże porcje
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: Kobieta »

Jeśli chodzi o udekorowane sali weselnej, to sporo ciekawych inspiracji można znaleźć w internecie. Na stronie https://decor-lux.pl/ znajdziecie bardzo dużo ciekawych pomysłów, które będziecie mogli wykorzystać podczas Waszego wesela :)
Awatar użytkownika
allin
Posty: 172
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:37

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: allin »

mi bardzo pomogla kolezanka, bo sale udalo mi sie znalezc typowo z jej polecenia, Dworek Eden, w Łowiczu, piekne, bajeczne miejsce, no i termin udalo nam sie zaklepac dokladnie taki, jak chcielismy ;) ogromnym plusem jest to, ze przygotowuja potrawy dla wegetarian, a u nas w rodzinie sporo ich :)
Awatar użytkownika
Teosia40
Posty: 100
Rejestracja: 20 gru 2018, 20:52

Re: Gdzie znajdę lokal na wesele?

Post autor: Teosia40 »

Wybierając lokal na wesele trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na serwowane jedzenie, ale także wielkość sali i jej wystrój. Warto jest sprawdzić, czy na sali będzie odpowiednie oświetlenie, które odda klimat weselny. Jeśli takowego nie będzie, a sala się Wam bardzo spodoba to jeszcze nic straconego, bo oświetlenie można dokupić - https://www.megascena.pl/oswietlenie/. W sumie to nawet lepsze wyjście, bo możecie wybrać dokładnie takie oświetlenie, na jakim Wam zależy.
:)
ODPOWIEDZ