Gdzie robicie zakupy?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Zakupowicz

Gdzie robicie zakupy?

Post autor: Zakupowicz »

Hej sportowcy! :D No tak, nie każdy lubi się tak nazywać, a niektórzy wręcz przesadnie lubią.. Prawda jest jedna, nie można mieć ogromnego mniemania o sobie, ale trzeba ćwiczyć i dbać o sylwetkę. Jakie produkty spożywacie? Ja jestem aktualnie na diecie keto i jem posiłki z jak największą ilością mięsa i bardzo dużo jajek. Taka dieta nie jest tania, ale można ją urozmaicać. Najczęściej robię zakupy w lidlu, ale nie jest dla mnie problemem zrobić zakupy w innym sklepie. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co gdzie ile kosztuje.
Sprawdzam oferty na https://rabatico.com/ i udaję się do Lidla, Biedronki lub Kauflanda, tam gdzie jest po prostu taniej w danym momencie. Wszystkie sklepy mam dość blisko, więc nie jest to dla mnie problem. Bardzo często w Auchan są fajne promocje, ale już mam dość daleko, więc opłaca się jechać tylko na większe zakupy.

A wy gdzie robicie zakupy?