Gadżety na imprezy

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Merry
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 0:12

Gadżety na imprezy

Post autor: Merry »

Co warto kupić na taką okoliczność? Słyszałem o sklep z gadżetami na imprezy . Warto postawić na coś takiego?
Przepraszam że żyłem...
Awatar użytkownika
Teosia40
Posty: 100
Rejestracja: 20 gru 2018, 20:52

Re: Gadżety na imprezy

Post autor: Teosia40 »

Szukając gadżetów na imprezę warto również zwrócić uwagę na światła dyskotekowe. To pomaga stworzyć fajny klimat dyskotekowy podczas imprezy. Dzięki temu zabawa będzie ciekawsza i wszystkim na pewno się to spodoba.
:)
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Gadżety na imprezy

Post autor: Kobieta »

Mi ostatnio udało się zamówić bardzo fajne, oryginalne, a przy tym niedrogie gadżety urodzinowe w sklepie internetowym Happenings.pl . Wybór mieli tam naprawdę bardzo szeroki, a ceny niewygórowane, więc jeśli czeka Was organizacja takiej imprezy, to polecam się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 122
Rejestracja: 26 gru 2019, 23:37

Re: Gadżety na imprezy

Post autor: Martyna »

Odnośnie takich gadżetów imprezowych to ostatnio szukam stroje karnawałowe dla dzieci - myślę ,że wybiorę kilka bo moja córka ma niedługo zabawę karnawałową w szkole. Mam już własnie kilka na oku i myślę ,że córka będzie zadowolona
Awatar użytkownika
allin
Posty: 172
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:37

Re: Gadżety na imprezy

Post autor: allin »

ja na szczescie w ogole nie musze sie tym przejmowac, jesli trzeba zorganizowac jakakolwiek impreze, to stawiam na Warsztatownia i mniej wiecej https://www.facebook.com/warsztatowniaimniejwiecej/
oni ogarniaja wszystko od poczatku do konca i super im to wychodzi, atrakcje, gadzety, o wszystko odpowiednio zadbaja
ODPOWIEDZ