Dobry prawnik

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
marelka
Posty: 28
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:16

Dobry prawnik

Post autor: marelka »

Gdzie znaleźć dobrego prawnika? Jakie macie kryteria wyszukiwania i jak ocenić ze dany prawnik będzie kompetentny. Czy faktycznie cena jest ważna albo to że dana osoba jest przykładowo trochę albo bardziej znana? Pomózcie, bo kompletnie jestem zielona :)
Matagonista

Re: Dobry prawnik

Post autor: Matagonista »

Ciężko znaleźć dobrego prawnika, zawsze albo coś nie zatrybi, albo stracisz w diabły kasy. Wiem bo znam kogoś, kto chciał zatrudnić pana Mickiewicza, tego co można go tez w TV obejrzeć. No i lepsze wrażenie wywiera przez szklany ekran ,niż w rzeczywistości. A po drugie sporo kasy kosztuje i opinie tez różne na jego temat. Więc najlepiej wpierw popytaj znajomych, przejrzyj opinie kancelarii, trochę ich jest. I racjonalnie do tego podejdz.
maryśka

Re: Dobry prawnik

Post autor: maryśka »

Ja mam doświadczenie z Legaleo - Kancelarią Wojas Pawlak. I mogę o nich mówić tylko w superlatywach ;) Są bardzo uczciwi, kompetentni i doświadczeni. Nawet do pozornie prostych spraw mają indywidualne podejście. Każdą sprawę rozpatrują z zaangażowaniem. Szczerze polecam
celinka

Re: Dobry prawnik

Post autor: celinka »

Z własnego doświadczenia polecam Wam usługi prawne Wrocław w Kancelarii CMM. Nigdzie indziej nie spotkałam takich specjalistów, którzy pomogą i doradzą. Warto sprawdzić!
ODPOWIEDZ