Dobre sakwy rowerowe - zakupy

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Jonek44

Dobre sakwy rowerowe - zakupy

Post autor: Jonek44 »

Hej, czy będziecie mi w stanie powiedzieć gdzie warto będzie szukać dobrej jakości w zakresie sakw rowerowych zarówno na długie, jak i te krótsze przejazdy? Zależy mi na pojemności, wygodzie i jednocześnie stabilności, teraz jest po sezonie także może jeszcze uda mi się złapać jakieś fajne promocje i jeśli ostatnio coś widzieliście to fajnie jak podzielicie się ze mną swoimi spostrzeżeniami. Tym bardziej, jeśli konkretnych modeli używacie i możecie z perspektywy czasu powiedzieć coś więcej. Z góry dzięki za pomoc!
Lizzek

Re: Dobre sakwy rowerowe - zakupy

Post autor: Lizzek »

Na pewno warto postawić na jakość i pojemność w tym zakresie, jeśli chodzi o poszukiwania fajnych cenowych okazji to możesz na przykład zajrzeć sobie na ceneo i sprawdzić jakie są aktualnie najlepsze ceny oraz porównać większą ilość opinii przed zakupem. Przykładem może być Westfalia, Merida Waterproof Pannier Li, czy Extrawheel. Opcji nie brakuje, wiele zależy oczywiście od bużetu, ale tez tutaj https://www.ceneo.pl/Sakwy_rowerowe na pewno łatwiej będzie trafić na cenowe okazje.
ODPOWIEDZ