Ciekawostki o sporcie

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
august-88
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 5:44

Ciekawostki o sporcie

Post autor: august-88 »

Zaglądacie czasami na portale z ciekawostkami o sporcie? Jakie znacie tego typu strony? Dodam, że moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna i to na ten temat chciałbym przede wszystkim czytać ;)
Awatar użytkownika
Wandelin-91
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 15:57

Re: Ciekawostki o sporcie

Post autor: Wandelin-91 »

Powinieneś w takim razie zajrzeć na legendyfutbolu.com. Tę stronkę odkryłem całkiem niedawno, ale jest świetna ze względu na masę interesujących rzeczy, jakie tam znajdziesz. Opisuje sylwetki najwybitniejszych polskich i zagranicznych piłkarzy.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Ciekawostki o sporcie

Post autor: Kobieta »

Ja ostatnio trafiłam na sporo ciekawostek i porad związanych właśnie z treningami i ze sportem (i nie tylko) na portalu internetowym https://porady.org/. Jeśli więc lubicie sobie w wolnym czasie poczytać tego typu porady w sieci, to polecam tam zajrzeć, powinno Was to zainteresować ;)
Awatar użytkownika
Elipsa
Posty: 51
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:49

Re: Ciekawostki o sporcie

Post autor: Elipsa »

Jeśli chodzi o piłkę nożną to wiem, że sporo osób nie ogranicza się tylko do oglądania rozgrywek czy też czytania artykułów o tej dyscyplinie. Często oprócz tego decydują się oni na zajęcia sportowe, które pozwalają bezpośrednio rozwijać się w tej dyscyplinie sportowe. Do takich zajęć można się odpowiednio przygotować - na przykład sklep piłkarski Zina ma odpowiednią odzież sportową i akcesoria do gry w piłkę nożną.
łukasz9032

Re: Ciekawostki o sporcie

Post autor: łukasz9032 »

Ciekawostek o sporcie to chyba najlepiej szukać online. U mnie ciekawostki przerodziły się w prawdziwą pasję i prawie codziennie serfuję po różnych portalach. Jeśli chcecie zacząć się interesować piłką nożną, to koniecznie zerknijcie na portal https://gornikkonin.pl/ . Tu oprócz informacji macie też poradniki.
ODPOWIEDZ