Agencja marketingowa

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
fiodor
Posty: 70
Rejestracja: 16 sty 2020, 14:09

Agencja marketingowa

Post autor: fiodor »

Proponuję agencję http://prosponder.pl/ to to zawodowcy jeśli chodzi o marketing internetowy. Działają w branży wystarczająco długo by wiedzieć jak dotrzeć z przekazem do odpowiednich grup odbiorców, nie wzbudzając przy tym zainteresowania konkurencji.
staś

Re: Agencja marketingowa

Post autor: staś »

Też szukałem agencji reklamowej, której mógłbym zlecić prowadzenie reklamy swojej firmy. Wiele dobrych opinii czytałem na https://piotrpolok.pl/podcast/ . Skontaktowałem się z Panem Piotrem i to właśnie na niego się zdecydowałem. Z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że to był bardzo dobry wybór z mojej strony.
Żabson

Re: Agencja marketingowa

Post autor: Żabson »

Ja jeszcze nie miałem okazji korzystać z usług agencji marketingowej i na tą chwilę zdecydowanie stawiam na to, aby się samemu dokształcać w tym zakresie. Muszę przyznać, że odnośnie strategii marketingowych to sporo dowiedziałem się z https://adnext.pl/baza-wiedzy/strategie-marketingowe/ i każdego zachęcam do tej lektury.
Awatar użytkownika
karynka
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2019, 13:24

Re: Agencja marketingowa

Post autor: karynka »

Z własnego, pozytywnego doświadczenia polecam agencję http://123media.pl/ która doskonale wie jak wypormować odpowiednio markę. Poprzez techniki marketingu internetowego, odpowiednio zwiększyli świadomość istnienia mojej firmy, która teraz postrzegana jest jako marka bardziej wiarygodna.
ODPOWIEDZ