Basen w ogrodzie

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Ajnetka

Basen w ogrodzie

Post autor: Ajnetka »

Hejka. Kupiłam w czerwcu basen ogrodowy. Postawiłam go natrawniku, niestety pod stopami wyczuwalna jest każda nierówność. Na betonie nie chcę go ustawiać, ze względu na otoczenie mało sprzyjające relaksowi. Co radzicie zrobić aby móc w pełni cieszyć się sezonową atrakcją. Osobiście myślałam o podścieleniu czegoś pod spód albo położeniu styropianu.
pogodna

Re: Basen w ogrodzie

Post autor: pogodna »

Komfort korzystania z basenu podwyższyłaby specjalna, piankowa mata. Takie maty pod basen a także pokrywy chroniące przed zanieczyszczaniami są dostępne w sklepie basenyogrodowe.pl . Stacjonarnie też pewnie da się kupić lecz nie wszędzie, więc musiałabyś szukać po centrach handlowych albo sieciówkach z wyposażeniem domu i ogrodu
Czarny

Re: Basen w ogrodzie

Post autor: Czarny »

Pompy basenowe, podobnie jak inne urządzenia, wymagają regularnej konserwacji i czyszczenia. Wiedząc, jak dbać o swoją pompę, możemy znacząco wydłużyć jej żywotność. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w artykule pod tym linkiem https://biznews.com.pl/dom-i-ogrod/2550 ... basenowych i jest to naprawdę wartościowe źródło informacji.
ODPOWIEDZ