Wspólnoty Mieszkaniowe Sp.j. Zarządzanie Nieruchomościami Małgorzata i Andrzej Majka Oraz Wspólnicy

Dowiedz się, jakie firmy polecają użytkownicy forum. Daj znać, jeśli masz coś do powiedzenia na temat dowolnego przedsiębiorstwa.
Hugo

Wspólnoty Mieszkaniowe Sp.j. Zarządzanie Nieruchomościami Małgorzata i Andrzej Majka Oraz Wspólnicy

Post autor: Hugo »

Są super. Z pewnością jeszcze skorzystam z ich usług!
Gość

Re: Wspólnoty Mieszkaniowe Sp.j. Zarządzanie Nieruchomościami Małgorzata i Andrzej Majka Oraz Wspólnicy

Post autor: Gość »

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmami zajmującymi się zarządzaniem nieruchomościami? Szukam solidnej firmy, która mogłaby mi pomóc w administrowaniu moją nieruchomością.
Danielowski

Re: Wspólnoty Mieszkaniowe Sp.j. Zarządzanie Nieruchomościami Małgorzata i Andrzej Majka Oraz Wspólnicy

Post autor: Danielowski »

Zarządzanie nieruchomościami to nie tylko kwestia administracji, ale również dbania o interesy właściciela i najemców. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, takiej jak Per Modum - https://www.per-modum.pl/ . Słyszałem, że oferują kompleksowe podejście i świetną obsługę klienta.
ODPOWIEDZ