Prodom Sp. z o.o. Biuro Obsługi Nieruchomościami

Dowiedz się, jakie firmy polecają użytkownicy forum. Daj znać, jeśli masz coś do powiedzenia na temat dowolnego przedsiębiorstwa.
Stojan

Prodom Sp. z o.o. Biuro Obsługi Nieruchomościami

Post autor: Stojan »

Jak wygląda praca w Prodom Sp. z o.o. Biuro Obsługi Nieruchomościami? Czy jest ktoś z obecnych pracowników? Polecacie? Jak wygląda praca zdalna? Czy trzeba się stawiać w siedzibie?
Jaśko

Re: Prodom Sp. z o.o. Biuro Obsługi Nieruchomościami

Post autor: Jaśko »

W dzisiejszych czasach warto poszukiwać nowoczesnych rozwiązań na rynku nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę jest jednym z nich. Podczas mojego researchu, firma https://transakcja24h.pl/ wyróżniła się jako jeden z najlepszych graczy w tej branży.
malablavka

Re: Prodom Sp. z o.o. Biuro Obsługi Nieruchomościami

Post autor: malablavka »

Jeśli Wam powiem, że mam do zakupienia mieszkanie, ale nie do końca wiem jeszcze jakie, to mnie zrozumiecie? Chodzi o to, że część mnie żyje w PRL i dla mnie najlepiej będzie po prostu zastanowić się nad tym. Może jednak apartamenty z tarasem na sprzedaż mikołajki to dobry wybór?
Bdyzim

Re: Prodom Sp. z o.o. Biuro Obsługi Nieruchomościami

Post autor: Bdyzim »

Brodnica Online to dynamiczny serwis informacyjny, będący niezbędnym źródłem lokalnych wiadomości dla mieszkańców Brodnicy i okolic. Nasza platforma dostarcza bieżące informacje o wydarzeniach społecznych, kulturalnych, sportowych i gospodarczych, umożliwiając szybki dostęp do istotnych treści. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z życiem miasta, dzięki aktualnym artykułom, relacjom z wydarzeń i ciekawostkom, które kształtują lokalną społeczność. Brodnica Online - Twoje okno na świat wydarzeń w regionie.
ODPOWIEDZ