Polecam Kłos i Kłos Inwestycje Sp. z o.o. w Organizacji

Dowiedz się, jakie firmy polecają użytkownicy forum. Daj znać, jeśli masz coś do powiedzenia na temat dowolnego przedsiębiorstwa.
qassley

Re: Polecam Kłos i Kłos Inwestycje Sp. z o.o. w Organizacji

Post autor: qassley »

Nie ma co się bać inwestycji, jeśli robimy to w miejscach, gdzie po prostu mamy pewność tego, co robimy. No wiecie, tam macie zabezpieczenia, ochrony danych osobowych jest zapewniona i tak dalej. Na to warto zwracać mimo wszystko swoją uwagę, żeby jednak potem nie żałować jakiegoś kroku.
aliiss

Re: Polecam Kłos i Kłos Inwestycje Sp. z o.o. w Organizacji

Post autor: aliiss »

Jestem od niedawna w temacie bukmacherki i tak naprawdę mam nadzieję, że znajdę odpowiednie kierunki i coś, co pozwoli mi jednak mimo wszystko podziałać. Dodatkowo sprawdzam sobie nie jedno i pod tym względem wiem, że u mnie to jest coś wartościowego. No i tu https://bif24.pl/biznes/jak-obstawiac-l ... -licencji/ mam coś sensownego. Może warto ?
torka

Re: Polecam Kłos i Kłos Inwestycje Sp. z o.o. w Organizacji

Post autor: torka »

W biznesie każdy ma jakiś swój cel, swoje miejsce i dla mnie na pewno sensem będzie tak zwany mówca motywacyjny . U mnie czasem warto powiedzieć, że wiele osób może mieć problem z budowaniem własnego autorytetu, ale ja to już całkiem. I ktoś taki by mi się przydał.
maluszku

Re: Polecam Kłos i Kłos Inwestycje Sp. z o.o. w Organizacji

Post autor: maluszku »

Ja to się zastanawiam, tak szczerze, czy firma jednoosobowa to mój cel. Wiecie, sporo tworzę, sporo robię, ale obawiam się, że wiele osób ma do mnie jakiekolwiek niemożliwe wymagania. Dlatego zaczęłam się na to zamykać, ot co.
ODPOWIEDZ