Zlecaliście komuś zdjęcia 360?

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
violciax
Posty: 155
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:29

Zlecaliście komuś zdjęcia 360?

Post autor: violciax »

Szukam ciekawej formy uwiecznienia prac budowlanych. Ciekawych pomysłów szukam internecie. Prześledziłam różne strony i ta, na której znalazłam informacje zdjęcia 360 . Faktycznie takie pokazanie obiektu z nowej perspektywy może być fajnym rozwiązaniem. Może się ktoś na ten temat wypowiedzieć? Zlecał ktoś zrobienie takich zdjęć?
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:27

Re: Zlecaliście komuś zdjęcia 360?

Post autor: KarinaM »

Duży wpływ na efekt końcowy ma sprzęt, na którym się pracuje. Nie ma co się oszukiwać. Jeśli ktoś korzysta z takich aparatów jak https://fotostrada.pl/akcesoria/akcesoria-do-obiektywow to jest w stanie robić znacznie ciekawsze zdjęcia. Możecie to w prosty sposób wykorzystać we własnej działalności, miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 133
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:38

Re: Zlecaliście komuś zdjęcia 360?

Post autor: Angelor »

Zauważyłam, że teraz nawet takie profesjonalne zdjęcia często wykonuje się smartfonem. U nas w pracy robiliśmy specjalną gazetkę i do zdjęć został wykorzystany aparat w telefonie. Tak się zastanawiam, gdyby do tego jeszcze wrzucić jakąś specjalną aplikację, która pomogłaby w edytowaniu fotek. Na przykład znajomy wykupił sobie presety z Instafota i robi dzięki nim naprawdę przyzwoite fotografie.
Awatar użytkownika
Szve43qw
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2020, 13:45

Re: Zlecaliście komuś zdjęcia 360?

Post autor: Szve43qw »

bardzo ciekawy pomysł.
-
wspanialemiasta.pl
ODPOWIEDZ