Wygodne i ładne spodnie dresowe

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Norma-78
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2022, 18:45

Wygodne i ładne spodnie dresowe

Post autor: Norma-78 »

Wiecie co, ja zdałam sobie ostatnio sprawę z tego, że nie zdecydowanie za długo starałam się być "perfekcyjna", naprawdę. Nawet na spacer z psem starałam się wychodzić jak to się mówi ogarnięta - kobiety na pewno będą wiedziały o co mi chodzi. A od jakiegoś czasu, mój ulubiony strój po pracy, to są spodnie dresowe i wygodna bluza, kupuje je dobrej jakości i świetnie się czuję.
martaś

Re: Wygodne i ładne spodnie dresowe

Post autor: martaś »

Ja też po pracy wskakuję w dresy. Po kilku godzinach w spódniczce i szpilkach marzę o wygodnym stroju. Jednak podzielam Twoje zdanie, że nawet dresy muszą być dobrej jakości . Dodam jeszcze, że ważne jest dla mnie też to , zeby mieściły się w trendach mody. Często wychodzę tak ubrana z dzieckiem na plac zabaw. A tam wiadomo. Inne mamy. Dlatego przykładam dużą wagę do swojego wyglądu. W zeszłym tygodniu zaszalałam i kupiłam w sklepie cross jeans spodnie dresowe- granatowe, Ściągacze na dole, elastyczny pas ze sznurkiem, dwie kieszenie i mały nadruk na nogawce. Są miłe w dotyku. Nie są zbyt grube- nie pocę się w nich biegając za dzieckiem. Do tego dopasowalam białą, bawełnianą koszulkę z okrągłym dekoltem i krótkimi rękawkami. Z przodu ma modny nadruk. Geometryczne wzory i srebrny pasek. Koszulka ładnie układa się na ciele.
ulla990

Re: Wygodne i ładne spodnie dresowe

Post autor: ulla990 »

Wygodne i ładne spodnie dresowe? Brzmi jak Hibou :) Oni mają mega jakość, design i przy tym właśnie idzie to w parze z komfortem noszenia. A co najlepsze to że jest to polska marka więc wysyłkę masz błyskawiczną.
Wiosna

Re: Wygodne i ładne spodnie dresowe

Post autor: Wiosna »

Noszenie dresów do pracy staje się coraz bardziej popularne w branżach kreatywnych i start-upach, gdzie priorytetem jest komfort pracowników. Jednak kluczowe jest, aby dres był schludny i dobrze dopasowany, co pozwoli zachować profesjonalny wygląd. Warto również zwrócić uwagę na okoliczności oraz specjalne wydarzenia w pracy, które mogą wymagać bardziej formalnego ubioru. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, odwiedź stronę https://mttp.pl/czy-mozna-zalozyc-kompl ... -do-pracy/ gdzie omówiono różne aspekty noszenia dresów w kontekście zawodowym.
ODPOWIEDZ