tatuaże

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Cytrynka
Posty: 108
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:41

tatuaże

Post autor: Cytrynka »

Macie tatuaże? Jeśli tak to ile i w jakich miejscach?
Awatar użytkownika
dedef
Posty: 325
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Re: tatuaże

Post autor: dedef »

Wiele osób ma tatuaże i wiele je sobie ceni ; ) chyba najwięcej robi je sobie na nogach, ramionach i plecach : P takie wiesz, mało widoczne miejscówki ^ ^ nikt się nie przyczepi : P a jeśli i Ty chcesz dołączyć do wydziaranego grona, to zerknij sobie na https://www.skytattoo.net/studio-salon- ... -stargard/ i działaj : P
Awatar użytkownika
lelon
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

Re: tatuaże

Post autor: lelon »

mam dziary, pierwszą zrobiłem sobie na łopatce chyba w wieku 21 lat :) teraz wciaz powiekszam moja kolekcje :) jesli chodzi o dobre studio tatoo to dla mnie najlepsi tatuazysci z najlepszych pracuja w jah love tattoo ( w Warszawie). Tworzą prawdziwe cudeńka, nawet te najbardziej skomplikowane motywy nie sa dla nich zadnym problemem.
Awatar użytkownika
vicky00
Posty: 49
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:40

Re: tatuaże

Post autor: vicky00 »

lelon to witaj w klubie ja też chodzę regularnie do JAH LOVE w Warszawie :) Super miejsce na mapie stolicy i nie tylko. Ja robię tylko kolorowe dziarki dlatego chodzę przede wszystkim do Kingi. No sami zobaczcie jakie cudeńka tworzy ta dziewczyna https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 8242016226. Niezłe, co :)?
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: tatuaże

Post autor: Kobieta »

Prawda jest taka, że dbanie o tatuaż po zrobieniu to bardzo istotna kwestia, której nie należy lekceważyć. Warto przestrzegać wszystkich zaleceń i stosować odpowiednie środki pielęgnacyjne i dezynfekujące. Tylko wtedy będziecie mieli pewność, że Wasz tatuaż ładnie się zagoi ;)
Awatar użytkownika
muszkieterka
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2019, 16:23

Re: tatuaże

Post autor: muszkieterka »

mam 6 :D i w planach nastepne :D
Awatar użytkownika
aagataa
Posty: 8
Rejestracja: 28 lis 2019, 15:44

Re: tatuaże

Post autor: aagataa »

vicky00 i lelon nie pozostaje mi nic innego jak się z Wami zgodzić :) ja też chodze do Jah Love Tattoo, do Jacka konkretnie https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 4193981226. No co tu dużo mówić - on tez jest świetny! zachowuje wręcz mistrzowską precyzję przy odwzorowaniu każdego motywu, on może i potrafi wszystko :)

surge układ krwionośny
Awatar użytkownika
aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:18

Re: tatuaże

Post autor: aktywny »

Pewnie, że tatuaże są super. I prawdą jest też, że nie każdy się łatwo szybko i bez bólu goi. Nie raz słyszałem jak znajomy jakiś miał stan zapalny po zrobieniu. Nic przyjemnego na pewno dlatego jak tylko się zrobi to trzeba dobrze pielęgnować. U mnie się sprawdził Octenisept. Uniwersalny lek odkażający. Dedykowany do pielęgnacji tatuażu jak najbardziej.
ODPOWIEDZ