studia podyplomowe

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Adrianuś214444

studia podyplomowe

Post autor: Adrianuś214444 »

Witam, masz problem z wyborem studiów? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... omowe.html znajdziecie ofertę studiów podyplomowych, więc na pewno coś Was zainteresuje. Co sądzicie ogólnie o studiach? Warto na nie iść czy raczej nie?

Jaśka

Re: studia podyplomowe

Post autor: Jaśka »

Mnie też interesują studia podyplomowe. Bytom najlepiej, ewentualnie miasta obok. Znajoma poleciła mi https://www.elpax.pl/studia/studia-podyplomowe.html co Wy myślcie? Ktoś od nas z forum może akurat tam studiuje i mógłby odpowiedzieć na kilka moich pytań? Będę bardzo wdzięczna.

GENIUS Blizzard 400 Zestaw do bram przesuwnych

Zdzisiek78Ś

Re: studia podyplomowe

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Wcale się nie dziwię. Sam również kończyłem prywatne studia podyplomowe na https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... nistracji/. Zaczynałem na publicznej uczelni więc mam porównanie. Uczelnia łączy wszechstronne nauczanie oraz nauczanie specjalistyczne z zagwarantowaniem studentom możliwości zdobywania także wiedzy praktycznej.

Awatar użytkownika
aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:18

Re: studia podyplomowe

Post autor: aktywny »

Studia powinniśmy wybierać zgodnie z zainteresowaniami, jeśli szukacie uczelni w Warszawie to na https://vizja.pl/studia-wyzsze/wspolcze ... e,wk8.html znajdziecie zarówno takie kierunki jak stosunki międzynarodowe ale i psychologię, dietetykę, administrację czy informatykę :) Świetni wykładowcy i wysoki poziom nauczania.

Anna85

Re: studia podyplomowe

Post autor: Anna85 »

Z zawodu jestem fizjoterapeutą, rehabilitantem i planuję studia uzupełniające, podyplomowe. Póki co na pewno wybiorę się na kurs neuropsychologia w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Uważam, że to temat bardzo na czasie, pomoże rozwijać wiedzę i zyskać nowe kwalifikacje.

Kobieta
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: studia podyplomowe

Post autor: Kobieta »

Moim zdaniem oprócz samych studiów warto również zadbać o swoją znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego. Jak pewnie wiecie, to podstawa w dzisiejszych czasach. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać organizuje również takie kursy on-line. Myślę, że bez problemu uda Wam się je połączyć ze studiami ;)

ODPOWIEDZ