Catering

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
JoannaKowal
Posty: 34
Rejestracja: 01 wrz 2019, 20:53

Catering

Post autor: JoannaKowal »

Czesc,

mozecie polecic jakas firme z gdanska?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 35
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:32

Re: Catering

Post autor: JakubNowakowski »

Hej,

Ja moge Ci polecic porownywarke cateringow. na stronie caterobazar.pl/catering-dietetyczny-gdansk masz wiele rozynch do wyboru. Najlepiej sobie tam porownaj i sprobuj moze porobic zamowienia testowe? Ja tak robie jak nie jestem pewny jekiejs firmy
Awatar użytkownika
allin
Posty: 172
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:37

Re: Catering

Post autor: allin »

w Trojmiescie dziala Loveat Catering Dietetyczny. Maja wysokiej jakosci bardzo smaczne jedznie, wspolautorka przepisow jest finalistka masterchefa wiec naprawde rewelacja. Roznorodne, urozmaicone potrawy. Maja tez cos takiego jak office box, czyli do pracy mozna sobie zamowic dwa posilki, ja polecam

mydła himalaya
Awatar użytkownika
absola
Posty: 95
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:02

Re: Catering

Post autor: absola »

Ja szukam firmy, u której mogłabym zamówić smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki. Chce trochę schudnąć, zacząć lepiej się odżywiać i jeść coś więcej od zupek chińskich. Wiem, moja dieta jest dramatyczna, ale nie umiem gotować, wszystko albo przypalam albo za bardzo przypiekam i wysuszam. Zastanawiam się nad zdecydowaniem się na dieta pudełkowa od https://dietly.pl/catering-dietetyczny/ ... elkopolski Będę bardzo wdzięczna jak napiszecie co o niej myślicie.

almased koktajl odchudzający
ODPOWIEDZ