Wózek dla dziecka

Zdrowa dieta to klucz do zdrowego, silnego ciała. Tutaj dyskutujemy o wartościowych posiłkach, przepisach na dania bogate w składniki odżywcze, witaminach i minerałach i o wszystkim, co związane ze zdrowym żywieniem.
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:27

Wózek dla dziecka

Post autor: KarinaM »

Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaki wózek powinien być odpowiedni dla Waszego malucha, to powinniście zajrzeć do sklepu online https://umalucha.pl/ Tam będziecie w stanie sprawdzić bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju wózków, więc nie ma na co czekać.
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:01

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: adam-levine »

Cześć, mam nadzieję, że mi pomożecie ;) Idziemy z żoną na urodziny dzieciaka naszych znajomych. I wysłała mnie po kupno praktycznego prezentu dla znajomych. MNIE! :shock: :shock: I teraz pytanie: czy wkładki do spacerówki to ok prezent dla rodziców dwulatka? :?: :?: :?: Przydadzą sią? :?: :!:
Awatar użytkownika
PacMan
Posty: 11
Rejestracja: 08 kwie 2020, 11:05

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: PacMan »

Bardzo dużo wózków znajdziecie w sklepie: https://kinder-prams-sklep-z-wozkami-dz ... te/?m=true
Awatar użytkownika
Edward72
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2020, 8:57

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: Edward72 »

Zanim kupimy wózek przez internet, polecam wybrać się do stacjonarnego sklepu - a nawet kilku i poprzymierzać się do konkretnego wózka, który nas interesuje. Mówię to z doświadczenia. Wózek kupujesz na dłuższy czas, dobrze zatem, aby idealnie do nas pasował i odpowiadał nam w każdej kwestii. Warto zwrócić uwagę na wysokość rączki. Na to, czy koła są skrętne. Czy wózek jest lekki. Czy budkę można przełożyć przodem i tyłem do jazdy... Jak już sobie to wszystko sprawdzimy i wybierzemy konkretny model, to wtedy spokojnie możemy zamawiać przez internet. W sklepach internetowych wózki zazwyczaj kosztują mniej niż w tych stacjonarnych sklepach.

Edward, tata.
lakiernik Poznań
ODPOWIEDZ