tłumaczenia przysięgłe francuskie

Zdrowa dieta to klucz do zdrowego, silnego ciała. Tutaj dyskutujemy o wartościowych posiłkach, przepisach na dania bogate w składniki odżywcze, witaminach i minerałach i o wszystkim, co związane ze zdrowym żywieniem.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 44
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:08

tłumaczenia przysięgłe francuskie

Post autor: deborah »

Jaką firmę oferującą tłumaczenia przysięgłe francuskie polecacie?
Awatar użytkownika
Moniska
Posty: 90
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:26

Re: tłumaczenia przysięgłe francuskie

Post autor: Moniska »

Znajdziesz bez problemu w internecie, przede wszystkim weź na celownik biura tłumaczeń. Takie firmy zajmują się różnymi rodzajami tłumaczeń, a też pomagają online i to mnie przekonało. Świetny tłumacz przysięgły język włoski zajął się moją sprawą i bardzo dobrze przetłumaczył mój tekst.
tłumacz25

Re: tłumaczenia przysięgłe francuskie

Post autor: tłumacz25 »

tłumacz przysięgły ukraińskiego to strona najlepszego tłumacza na język obcy. Podejmie się on tłumaczenia na język który jak dla mnie jest bardzo trudny. Rozliczenie jest na podstawie stron tekstu który chcemy przetłumaczyć oraz trudności danego dokumentu. Dla stałych klientów jest możliwość negocjacji ceny.
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: tłumaczenia przysięgłe francuskie

Post autor: Kobieta »

A skoro już mowa o języku francuskim, to czy orientujecie się może, gdzie można sobie zrobić jakieś fajne kursy francuskiego? Ja ostatnio widziałam ofertę takiego kursu on-line na stronie internetowej http://profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/francuski/online. Co o nim sądzicie?
muł

Re: tłumaczenia przysięgłe francuskie

Post autor: muł »

Wiecie co, jeżeli interesuje was nauka języka angielskiego w Poznaniu, to tutaj : http://www.kolodziej-albion.com.pl/nauczanie/dorosli znajdziecie świetną ofertę w tym zakresie. Z tego co wiem, to lekcje indywidualne odbywają się w biurze firmy. Polecam zdecydowanie zajrzeć.
jowiś58849

Re: tłumaczenia przysięgłe francuskie

Post autor: jowiś58849 »

Tłumaczeniami się nie zajmuję, ale językiem obcym już tak. Coraz częściej myślę o tym, aby otworzyć własną szkołę językową, aby móc spełniać się w 100%. Na stronie https://comparic.pl/szkola-jezykowa-w-f ... ie-oplaca/ dowiedziałam się o takiej możliwości, jak franczyza szkoły językowej.
ODPOWIEDZ