Polecam Wycena i Zarządzanie Nieruchomościami Andrzej Jarosz

Dowiedz się, jakie firmy polecają użytkownicy forum. Daj znać, jeśli masz coś do powiedzenia na temat dowolnego przedsiębiorstwa.
Nita

Polecam Wycena i Zarządzanie Nieruchomościami Andrzej Jarosz

Post autor: Nita »

Porządna firma, bardzo sie rozwija, można zdobyć duże doświadczenie zawodowe jeżeli komuś zależy na tym.
Gość

Re: Polecam Wycena i Zarządzanie Nieruchomościami Andrzej Jarosz

Post autor: Gość »

Potrzebuję poleceń od osób, które korzystały z usług firm do zarządzania nieruchomościami. Która firma oferuje najbardziej kompleksowe podejście i profesjonalną obsługę?
Kanarek

Re: Polecam Wycena i Zarządzanie Nieruchomościami Andrzej Jarosz

Post autor: Kanarek »

Słyszałem od znajomego o Per Modum, firmie zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami, i postanowiłem sprawdzić ich ofertę na https://www.per-modum.pl/ . Muszę przyznać, że wyglada to naprawdę profesjonalnie, bo oferują kompleksowe wsparcie na każdym etapie.
piklingaa

Re: Polecam Wycena i Zarządzanie Nieruchomościami Andrzej Jarosz

Post autor: piklingaa »

Od jakiegoś czasu zaczęłam rozważać moje plany na przyszłość i wpadłam na to, że przydatna by mi była jakaś nowa inwestycja apartamenty , czy coś podobnego. Wiem, że mogę potem sprzedać z zyskiem, ale również po prostu wynajmować, mając comiesięczne korzyści. Co wy na to?
janka

Re: Polecam Wycena i Zarządzanie Nieruchomościami Andrzej Jarosz

Post autor: janka »

Szukam mieszkania, ale od razu powiem, że z odpowiednią firmą administrującą. Mieszkałam już w takim miejscu, w którym za wszystko musiałam płacić, mimo że opłacałam fundusz remontowy. To nie było fajne. Dalej, sądzę że też zarządzanie nieruchomościami Sosnowiec nie jest dla każdego. Dlatego niech zajmie się tym ktoś, komu naprawdę na ludziach zależy.
ODPOWIEDZ