Wózek do biegania

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Radmiła-83
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2019, 18:20

Wózek do biegania

Post autor: Radmiła-83 »

Czy któraś z mam biega z dzieckiem w wózku? Czy to w ogóle ma sens? Przed ciążą dużo biegałam i w końcu przyszedł czas, że mogę wrócić do aktywności :D Jeśli którąs z Was biega z dzieckiem, to pomóżcie - jaki wózek najlepiej sprawdzi się podczas joggingu po parku i lesie? :)
Awatar użytkownika
Aldona
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2019, 18:00

Re: Wózek do biegania

Post autor: Aldona »

Sama się do tego przymierzałam, ale w końcu odpuściłam. I do formy wróciłam dzięki ćwiczeniom w domu :D Ale myślę, że przede wszystkim powinnaś zwrócić uwagę na amortyzatory :)
Awatar użytkownika
Paulina92
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 1:28

Re: Wózek do biegania

Post autor: Paulina92 »

Amortyzatory, wagę wózka, wytrzymałość materiałów, koła :) Są różne teorie, ja uważam, że w terenie lepiej sprawdzają się nieco większe koła, ale nie przesadnie duże :)


Sprawdź np. taki wózek do biegania:


Obrazek
Awatar użytkownika
maksa84
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2019, 10:39

Re: Wózek do biegania

Post autor: maksa84 »

A sprawdzałaś czy nie masz przypadkiem rozstępu mięśni brzucha? Dużo dziewczyn o tym zapomina, zazyna ćwiczyć i rozstęp się powiększa...
Awatar użytkownika
Radmiła-83
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2019, 18:20

Re: Wózek do biegania

Post autor: Radmiła-83 »

Nie wiem... Dostałam zgodę od ginekologa na powrót do ćwiczeń...
Awatar użytkownika
maksa84
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2019, 10:39

Re: Wózek do biegania

Post autor: maksa84 »

To podpytaj najpierw, a póki co ćwicz coś, co nie obciąża brzucha, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:18

Re: Wózek do biegania

Post autor: pankracy »

Także postanowiłam spróbować i zaczęłam biegać z wózkiem. Mąż w tym celu zakupił mi jak najlepszy wózek, córeczka także była z tego zadowolona ale z czasem ja mniej. Bo po tym jak przypadkowo przewróciłam się tak pechowo,że spadłam bezpośrednio na drut wystający z ziemi. Rana niby nie była głęboka ale za to trudno goiła się. Dlatego tez lekarz zalecił mi stosować środek który będzie miał skład na pielęgnacja ran. Znacie może jakiś taki specyfik?
Awatar użytkownika
kraska
Posty: 86
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:55

Re: Wózek do biegania

Post autor: kraska »

szukam właśnie takiego wózka
Awatar użytkownika
rzepa
Posty: 117
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:49

Re: Wózek do biegania

Post autor: rzepa »

Jeśli szukasz dobrego wózka do biegania, odpowiednio przystosowanego to lepszego niż x-lander nie znajdziesz. Tu http://kobietybiegaja.pl/bieganie-z-woz ... der-x-run/ jest bardzo dokładnie opisany przez blogerkę
Awatar użytkownika
monka
Posty: 215
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:14

Re: Wózek do biegania

Post autor: monka »

Nie do końca jest to wózek do biegania, ale może się sprawdzi. mam na myśli cave Axo jest lekki, ma super amortyzację i spore koła. Do tego ma szerokie siedzisko i wysokie oparcie spacerówki, więc moim zdaniem powinnaś być z niego zadowolona :) Ja jestem, a też jestem dosyć aktywna ;)
Awatar użytkownika
Konisziła
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:27
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wózek do biegania

Post autor: Konisziła »

Wszelkie gadżety i akcesoria dzisiaj można kupować online, ale wiem, że również wiele poczytamy o tym, w jaki sposób można się uczyć. Artykuły o edukacji https://gimnazjum5.czest.pl/o-szkole/ml ... da-szkoly/ są bardzo ciekawe i pomocne. Uczniowie, nauczyciele i rodzice mogą na to zerknąć.
Szczecin free-sport.pl
kaśka

Re: Wózek do biegania

Post autor: kaśka »

Też jestem zdania że najlepszym wózkiem do biegania jest x-lander x-run. Jest idealnie do tego przystosowany tzn ma dodatkowy hamulec i lekko pochylone koła co bardzo ułatwia bieganie ale też poprawia stabilność. Ma też doskonałą amortyzację co umożliwia bieganie po trudniejszym terenie.
ODPOWIEDZ