Ogłoszenia

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
dedef
Posty: 325
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Ogłoszenia

Post autor: dedef »

Szukasz miejsca, w którym możesz wrzucić swoje ogłoszenia zawsze gdy tego potrzebujesz? A może szukasz czegoś konkretnego i wciąż nie możesz znaleźć? Polecam wejść na https://multino.pl/ czyli serwis z ogłoszeniami z całej Polski! To miejsce idealne dla poszukiwaczy wszelkich rzeczy: od samochodów po zabawki dla dzieci. Każdy znajdzie tam coś interesującego dla siebie.
megiż

Re: Ogłoszenia

Post autor: megiż »

a ja szukam...
i szukam...
:arrow: szukam sponsora Warszawa :twisted:
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Ogłoszenia

Post autor: Kobieta »

Jeśli kogoś z Was interesowałyby akurat ogłoszenia mieszkaniowe, to polecam zajrzeć do serwisu Pokato.pl. Znajdziecie tam naprawdę mnóstwo fajnych mieszkań nie tylko do wynajęcia, ale również na sprzedaż ;)
janką32

Re: Ogłoszenia

Post autor: janką32 »

Jeśli szukasz ciekawych i interesujących ogłoszeń musisz zajrzeć na shoow.pl. Tam znajdziesz informacje i ogłoszenia dzięki którym możesz w sposób bardzo przyjemny spędzić swój wolny czas. Bardzo duża ilość dostępnych ogłoszeń pozwoli Ci na wybór adekwatny do twoich preferencji i predyspozycji.
Niuńka77

Re: Ogłoszenia

Post autor: Niuńka77 »

Lokalne ogłoszenia typu kupię - sprzedam rozwijają się ostatnio w szybkim tempie. Sama z nich korzystam.Darmowe ogłoszenia Płock - to z nich właśnie ostatnio korzystałam jak chciałam sprzedać telefon w dobrym stanie - nie było z tym żadnego problemu. Z kolei na serwisie tym kupiłam meble ogrodowe także w nienagannym stanie .Wyglądały jak nowe , więc nie widzę problemu by korzystać z ogłoszeń z rzeczami uzywanymi.
ODPOWIEDZ