Małe piersi

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 204
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Małe piersi

Post autor: sonia »

Moim problemem są małe piersi, mam przez nie ogromne kompleksy. Mam 20 lat, budowę ciała można powiedzieć że dość masywną, piersi są małe, w ogóle mi nie pasują do reszty. Nie stać mnie na operację plastyczną... czy są inne sposoby na ich powiększenie?
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: Małe piersi

Post autor: fitka »

Powiem Ci szczerze, że ja nawet jakbym miała pieniądze to nie zdecydowałabym się na taką operację. Wtedy Twoim komplksem byłyby widoczne blizny :) Lepiej spróbować nieinwazyjnych metod, takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 204
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Małe piersi

Post autor: sonia »

W sumie to też masz rację.. a te mniej inwazyjne metody, to jakie? Masz coś konkrtnego na myśli?
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: Małe piersi

Post autor: fitka »

Chociażby tabletki Perfect Bust - słyszałaś o nich? Krążą o nich same pochlebne opinie, podobno naprawdę są skuteczne :)
Na tej stronie: http://xn--wiat-perfectbust-nbd.pl/ znajdziesz więcej informacji na ten temat. Możesz zakupić np tabletki i do kompletu żel do masażu piersi. Powinno pomóc.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 122
Rejestracja: 26 gru 2019, 23:37

Re: Małe piersi

Post autor: Martyna »

Pamiętajmy także aby się regularnie badać - także piersi. Bez względu na to czy sa mniejsze lub większe - możemy borykać się z różnymi chorobami, im wczesniej coś zostanie wykryte tym jest większa szansa że zaradzimy problemowi. Np taka biopsja piersi https://dbajopiersi.pl/biopsje-cienkoiglowe/ to zabieg nad którym warto się zastanowić jesli mamy problem z tarczycą. Grunt to się badać- im wcześniej tym lepiej
Awatar użytkownika
allin
Posty: 172
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:37

Re: Małe piersi

Post autor: allin »

Ja akurat decydowalam sie na operacje powiekszenia piersi, mialam taka mozliwosc, wiec skorzystalam :) Tez mialam spory kompleks z tym zwiazany, a odkad piersi mam wieksze, to bardziej atrakcyjnie sie czuje, moja samoocena skoczyła mocno w góre tak wiec oprocz walorów wizualnych tez duzy plus odnosnie tego jak czujemy sie w swoim ciele :) powiekszałam piersi w Dermedzie w Katowicach, bo tam robią metodą, ze wykorzystują tkanke tłuszczowa z innej czesci ciala i rezultat jest bardzo naturalny
Ostatnio zmieniony 01 lip 2020, 19:40 przez allin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 98
Rejestracja: 10 gru 2019, 8:21

Re: Małe piersi

Post autor: Lidka »

Przyznaję, że małe piersi, a nawet ich brak były moim kompleksem. Dlatego nie mam żadnego problemu z tym, żeby przyznać się do tego, że to, w jakim stanie są obecnie, nie są dziełem natury, a jednego z najlepszych chirurgów plastycznych w naszym kraju - dr Anny Olender https://drolender.pl Pani dr dobrała idealne dla mnie implanty, zarówno, jeśli chodzi o rozmiar, jak i ich rodzaj, są anatomiczne. Wyglądają naturalnie,
Awatar użytkownika
czaka
Posty: 121
Rejestracja: 25 maja 2019, 23:44

Re: Małe piersi

Post autor: czaka »

Ja jestem bardzo zadowolona z efektow zabiegu, ktory wykonywala u mnie pani doktor Zukowska - polecam zajrzec sobie na http://plastyczna.med.pl/ - swietna specjalistka i do tego fajna kobieta, ktora wszystko wyjasni i przedstawi rowniez ewentualne ryzyka
Awatar użytkownika
uwitting
Posty: 7
Rejestracja: 31 sie 2020, 18:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Małe piersi

Post autor: uwitting »

Nie ma. Jednak warto pokochać siebie taką jaką się jest.
megiżż

Re: Małe piersi

Post autor: megiżż »

nazbieraj...
:arrow: Portal sponsoringowy :mrgreen:
chociaż

Re: Małe piersi

Post autor: chociaż »

Też miałam małe piersi, a raczej nie miałam ich w ogóle. Było to niesamowicie frustrujące, nawet, gdy przytyłam, to piersi zostały małe. Poszłam na operację ich powiększenia dla samej siebie, bo chciałam poczuć się kobieco. Operację przeprowadził dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju i serdecznie go wam polecam. To chirurg z wieloletnim doświadczeniem, jest bardzo rzetelny i kompetentny, ma także świetne podejście do pacjentów. Już na konsultacji doskonale się z nim mogłam porozumieć, doradził mi, no i w końcu powiększyłam piersi, niewiele, ale teraz są widoczne, dokładnie takie, jak chciałam :).
baśm

Re: Małe piersi

Post autor: baśm »

Wiesz, to czy powiększysz, czy nie, to jest całkowicie twoja decyzja, jeżeli chcesz, to po prostu zrób to :). Ja powiększyłam w zeszłym roku, wyszło naprawdę ładnie. Najpierw obejrzałam sobie portfolio mojego chirurga, na jego stronie, to Michał Knakiewicz http://knackclinic.com/zabiegi/powiekszanie-piersi/ z Knack Clinic we Wrocławiu. Tam masz opisaną całą procedurę, jaki jest wybór implantów, no i są zdjęcia. Te zdjęcia mnie przekonały, bo sama miałam podobny biust, może nie był najmniejszy, ale wydawał się malutki przez to, że wył taki wyciągnięty. Teraz wygląda super, jest naprawdę ładny, wygląda całkiem naturalnie, w odczuciu jest jak naturalny, lekarz spisał się super.
ODPOWIEDZ