biały nalot na języku

Wszystko o sposobach na dobre zdrowie, patentach na zachowanie odporności, dobrych lekarzach i aptekach. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
allin
Posty: 171
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:37

biały nalot na języku

Post autor: allin »

miał ktoś z was może problem z nalotem na języku? bo ja od jakiegoś czasu się z tym zmagam i nie wiem co robić?
Awatar użytkownika
czaka
Posty: 121
Rejestracja: 25 maja 2019, 23:44

Re: biały nalot na języku

Post autor: czaka »

Skonsultuj to z lekarzem,. bo przyczyn może być wiele - od infekcji po cukrzycę tak naprawdę - zresztą poczytaj sobie na https://pelafenlek.pl/bialy-nalot-na-je ... -leczenie/ - moim zdaniem temat wyczerpują
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: biały nalot na języku

Post autor: Kobieta »

A może to grzybica na języku? Z tego, co wiem, to często charakteryzuje się ona właśnie takim białym nalotem... Możesz spróbować zastosować jakieś środki przeciwgrzybicze dostępne bez recepty, ale jeśli po kilku dniach nie będzie lepiej, wybrałabym się do lekarza.

sp-gkm
Michaś

Re: biały nalot na języku

Post autor: Michaś »

Biały nalot na języku to może być początek grzybicy, ale oczywiście niekoniecznie. Jednakże takie objawy świadczą, że na pewno powinnaś zadbać o higienę jamy ustnej, dlatego polecam Ci zajrzeć na https://ziaja.com/c/plyny-do-plukania-ust-1053, gdzie znajdziesz świetne płyny do płukania ust.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 244
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:11

Re: biały nalot na języku

Post autor: Kamilla36 »

A nie lepiej skontaktować się z lekarzem? Na pewno postawi odpowiednią diagnozę

___
zasłony do salonu
maryśa

Re: biały nalot na języku

Post autor: maryśa »

To ja wam podpowiem, że przy infekcjach jamy ustnej na tle grzybiczym, wirusowym lub bakteryjnym warto stosować Nano Jonowe. Ja je kupuję online w tym miejscu: https://www.mikroem.pl/nano-srebro-jonowe jest tu w dobrej cenie no i mają w tym sklepie internetowym sporo ciekawych eko produktów. Srebrem Koloidalnym płuczecie usta i po jakimś czasie gwarantuję, że będzie poprawa, to bardzo skuteczny środek.
ODPOWIEDZ