Strona 1 z 1

Psycholog rodzinny

: 23 gru 2019, 18:19
autor: bella
Rozwodzę się z mężem, dzieci bardzo to przeżywają - podobnie jak ja. Dlatego zastanawiam się nad wizytą u psychologa rodzinnego z http://www.poradniasalomon.pl/specjalisci Ktoś z was chodził tam na terapie? Co sądzicie o takich rodzinnych terapiach? Warto?

Re: Psycholog rodzinny

: 28 gru 2019, 0:03
autor: KarinaM
Nad czym się tu zastanawiać? Jeśli pojawiają się jakieś problemy w Waszej rodzinie, to jak najbardziej warto wybrać się na odpowiednią terapię. Na przykładzie takich gabinetów jak http://rodziceidzieci.com najlepiej widać, jakie może to przynieść Wam korzyści. Nie powinniście zwlekać z takim leczeniem, bo to istotna kwestia.

Re: Psycholog rodzinny

: 07 sty 2020, 11:44
autor: AgnesK
Jeżeli macie problem z depresją to jak najbardziej warto zwrócić się z tym do odpowiedniego specjalisty. Raczej nieunikniona będzie tutaj psychoterapia. Dobrego specjalistę znajdziecie pod tym linkiem https://psychologiazaburzen.pl/depresja/ . Jak dla mnie to naprawdę warto się tam zgłosić. Możecie dowiedzieć się wielu rzeczy o sobie.

Re: Psycholog rodzinny

: 06 lut 2020, 8:13
autor: Marina
A skąd jesteś? Bo ja mam namiary na dobrą klinikę w Łodzi. Sprawdź sobie PsychoMedic. Zespól rewelacyjnych psychologów z ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią tak potrzebną w tej dziedzinie. Myślę, że pomogą i Tobie, i dzieciom. Rozwód faktycznie wpływa na całą rodzinę i warto to "przegadać" z psychologiem.

Re: Psycholog rodzinny

: 30 maja 2021, 19:25
autor: Zośa
Na stronie https://wetalk.pl znajdziesz wielu bardzo dobrych psychologów rodzinnych. Jest to platforma umożliwiająca kontakt online z najlepszymi psychologami w kraju. Kontaktujesz się poprzez wideo lub tekstowo. Pisać możesz codziennie, więc na bieżąco psychologowie Ci pomagają.

Re: Psycholog rodzinny

: 21 cze 2021, 22:12
autor: Elżbieta
Nad czym się tutaj zastanawiać? Jeśli zależy Wam na odpowiednim podejściu do tego tematu, to koniecznie powinniście wybierać takie rozwiązania, które faktycznie mogą sprawdzić się najlepiej. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ macie możliwość skorzystania z pomocy najlepszych psychologów, więc zdecydowanie powinniście mieć to na uwadze.

Re: Psycholog rodzinny

: 03 maja 2022, 11:40
autor: Alicja33
Jeśli potrzebujecie profesjonalnego wsparcia z zakresu psychologii dziecięcej, zdecydowanie polecam poradnię Help Kids. To poradnia znajdująca się w Warszawie, wyspecjalizowana w psychologicznym wsparciu dla dzieci i młodzieży z różnymi trudnościami. Sami korzystamy z pomocy tej poradni i cieszę się, że trafiłam na nią właśnie wtedy, gdy pomoc dla naszej córki była niezwykle potrzebna. Powoli widzimy już efekty konsultacji i nasza córka coraz lepiej sobie radzi. Myślę, że taka specjalistyczna pomoc to najlepsze, co rodzice mogą zaoferować swojej pociesze.