Strona 1 z 1

Kursy dla pracowników

: 15 sty 2019, 14:56
autor: Belzer
Chcielibyśmy w naszej firmie przeprowadzić profesjonalne szkolenie na operatorów maszyn. Może znacie jakąś firmę która się tym zajmuje?

Re: Kursy dla pracowników

: 15 sty 2019, 16:41
autor: Angelor
Pomagałam znajomemu znaleźć firmę szkoleniową z zakresu przygotowania do obsługi maszyn do robót ziemnych. Znalazłam taką stronę https://www.kursylektor.pl/ i sądzę, że warto się do nich zgłosić. Mają sporą zdawalność i bardzo rzetelnie pochodzą do każdego klienta. Mają szeroką ofertę kursów w swojej ofercie związanych z branżą budownictwa, spawalnictwa, uprawnień kierowców zawodowych oraz innych.

Re: Kursy dla pracowników

: 25 cze 2019, 16:29
autor: Kobieta
A czy Wasi pracownicy zostali już przeszkoleni z zakresu przepisów RODO i ochrony danych osobowych w firmie? Jeśli jeszcze nie, to polecam przeczytać sobie o takim szkoleniu na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych. Przekonacie się, że takie szkolenia są w firmie naprawdę przydatne :)

Re: Kursy dla pracowników

: 08 lip 2019, 13:23
autor: Bodzio12
Bardzo fajne i praktyczne kursy i szkolenia dla pracowników feruje firma https://www.edukey.pl/szkolenia/office-excel/krakow koniecznie zobaczcie na stronę i poczytajcie te oferty. Kursy informatyczne szkolenia z programów komputerowych. Teraz jest to bardzo ważne by znać obsługę takich programów jak chociażby Excel. Polecam serdecznie.

Re: Kursy dla pracowników

: 29 lip 2019, 13:40
autor: raamko
Ja ostatnio bylem na szkoleniu by dowiedziec sie wiecej na temat https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/ ... e-do-gazow i calej tej branzy i jestem zadowolony, bo to juz ktores szkolenie z tego zakresu i wydaje mi sie, ze awans zawodowy to kwestia czasu;)

Re: Kursy dla pracowników

: 31 lip 2019, 11:39
autor: vicky00
jeśli jesteście związani z branża księgową to polecam kursy organizowane przez panią Niziołek. Tu można znaleźć więcej informacji na ten temat https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Byłam już na jednym 2 dniowym szkoleniu w ubiegłym roku i w tym też się wybieram do Wrocławia. Super lokalizacje, dogodne terminy. Można otrzymać dofinansowanie z KFS na udział w tych spotkaniach.

Re: Kursy dla pracowników

: 03 gru 2019, 20:54
autor: podrzutek
Moja znajoma ostatnio szukała jakiejś dobrej firmy, związanej z ochroną danych osobowych. Polecam wam ten link:https://www.isecure.pl/ .Powiem wam szczerze, że w mojej opinii naprawdę warto sobie sprawdzić, bo mają tam naprawdę ciekawą ofertę oraz szkolenia z RODO.