Strona 1 z 1

Ciekawostki o sporcie

: 06 wrz 2020, 15:55
autor: august-88
Zaglądacie czasami na portale z ciekawostkami o sporcie? Jakie znacie tego typu strony? Dodam, że moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna i to na ten temat chciałbym przede wszystkim czytać ;)

Re: Ciekawostki o sporcie

: 23 wrz 2020, 4:12
autor: Wandelin-91
Powinieneś w takim razie zajrzeć na legendyfutbolu.com. Tę stronkę odkryłem całkiem niedawno, ale jest świetna ze względu na masę interesujących rzeczy, jakie tam znajdziesz. Opisuje sylwetki najwybitniejszych polskich i zagranicznych piłkarzy.

Re: Ciekawostki o sporcie

: 26 lut 2021, 9:10
autor: Kobieta
Ja ostatnio trafiłam na sporo ciekawostek i porad związanych właśnie z treningami i ze sportem (i nie tylko) na portalu internetowym https://porady.org/. Jeśli więc lubicie sobie w wolnym czasie poczytać tego typu porady w sieci, to polecam tam zajrzeć, powinno Was to zainteresować ;)

Re: Ciekawostki o sporcie

: 21 mar 2021, 12:21
autor: Elipsa
Jeśli chodzi o piłkę nożną to wiem, że sporo osób nie ogranicza się tylko do oglądania rozgrywek czy też czytania artykułów o tej dyscyplinie. Często oprócz tego decydują się oni na zajęcia sportowe, które pozwalają bezpośrednio rozwijać się w tej dyscyplinie sportowe. Do takich zajęć można się odpowiednio przygotować - na przykład sklep piłkarski Zina ma odpowiednią odzież sportową i akcesoria do gry w piłkę nożną.

Re: Ciekawostki o sporcie

: 07 kwie 2021, 10:58
autor: łukasz9032
Ciekawostek o sporcie to chyba najlepiej szukać online. U mnie ciekawostki przerodziły się w prawdziwą pasję i prawie codziennie serfuję po różnych portalach. Jeśli chcecie zacząć się interesować piłką nożną, to koniecznie zerknijcie na portal https://gornikkonin.pl/ . Tu oprócz informacji macie też poradniki.