Własny ogródek.

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
purelove
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2020, 9:40

Własny ogródek.

Post autor: purelove »

Czy ktoś z Was ma własny ogródek? Jakich używać środków ochrony roslinc, chwastobójczych, nawozów itp. Od razu mówię, że nie chcę żadnej silnej szkodliwej chemii
Awatar użytkownika
Target_OE
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2020, 23:20

Re: Własny ogródek.

Post autor: Target_OE »

Dzień dobry,
Chwasty i mchy rosnące w ogrodzie można skutecznie zlikwidować przy użyciu preparatu Effect 24H, Środek najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się we wczesnych fazach rozwojowych w warunkach sprzyjających intensywnemu wzrostowi roślin. Zabiegi najlepiej wykonywać na chwasty w pełni wigoru, w stadium 4 - 6 liści lub na chwasty w postaci rozety do 4 cm (wysokość nie więcej niż 10 cm). Przy odpowiednim zastosowaniu produktu, działanie środka widać już po upływie jednego dnia od aplikacji.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
Awatar użytkownika
Bi7gr21
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 18:48

Re: Własny ogródek.

Post autor: Bi7gr21 »

teraz marzę o takim skrawku dla siebie.
-
praca sprzedawca
Awatar użytkownika
koccia
Posty: 32
Rejestracja: 26 lis 2019, 19:08

Re: Własny ogródek.

Post autor: koccia »

preparatów do usuwania chwastów jest pełno ale na pewno przyda ci się opryskiwacz jak juz znajdziesz taki, który ci odpowiada. Mam opryskiwacz Ryobi one+, spisuje się bardzo dobrze, zbiornik ma na 3,5 l, jest lekki i poręczny, a jak masz swój ogródek to ci się przyda pewnie nie raz
Awatar użytkownika
purelove
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2020, 9:40

Re: Własny ogródek.

Post autor: purelove »

Target_OE pisze: ↑08 kwie 2020, 23:31 Dzień dobry,
Chwasty i mchy rosnące w ogrodzie można skutecznie zlikwidować przy użyciu preparatu Effect 24H, Środek najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się we wczesnych fazach rozwojowych w warunkach sprzyjających intensywnemu wzrostowi roślin. Zabiegi najlepiej wykonywać na chwasty w pełni wigoru, w stadium 4 - 6 liści lub na chwasty w postaci rozety do 4 cm (wysokość nie więcej niż 10 cm). Przy odpowiednim zastosowaniu produktu, działanie środka widać już po upływie jednego dnia od aplikacji.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
Czy tego typu środki są bezpieczne dla warzyw i owoców? Mam mały warzywnik i kilka krzaczków borówek i truskawek.
Awatar użytkownika
gawelzz
Posty: 14
Rejestracja: 13 maja 2020, 23:44

Re: Własny ogródek.

Post autor: gawelzz »

też mam swój ogródek i muszę przyznać ze jestem z niego dumny i dbam jak mogę, lubię mieć zadbany trawnik, kupiłem sobie dopiero co podkaszarke na allegro, z strefie marek ryobi miało fajną cenę na nią a taki sprzecik bardzo się przydaje
Awatar użytkownika
tameka
Posty: 10
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:17

Re: Własny ogródek.

Post autor: tameka »

Jakie nawozy stosujecie? W tym roku poszalałam z sufriniami i mam mnóstwo skrzynek na balkonie i ogródku, pięknie kwitną, co jakiś czas daję im nawóz fructus do kwiatów balkonowych, kwiatów pełno
Awatar użytkownika
Gri8y7zi
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 13:14

Re: Własny ogródek.

Post autor: Gri8y7zi »

na pewno założę w przyszłym roku.
-
https://bef-mont.pl/
ODPOWIEDZ