Księgowość w firmie

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
sportowadusza
Posty: 30
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:35

Księgowość w firmie

Post autor: sportowadusza »

Posiadacie własną firmę? Ja również i zawsze staram się szukać dla niej jakiś nowych możliwości. Zastanawiam się właśnie, co może być dla mnie najlepsze i tak myślę sobie, że może akurat skorzystam z księgowości online? Myślę, że wypróbuję sobie serwis https://wfirma.pl/ Jest znany i bardzo lubiany.
Awatar użytkownika
oli992
Posty: 66
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Re: Księgowość w firmie

Post autor: oli992 »

Mój mąż posiada firmę i to on głównie się nią zajmuje i powiem szczerze, że to już mówił mi o księgowości online. Cały czas jednak się zastanawia, bo obawia się, że nie będzie w stanie wszystkiego samodzielnie ogarnąć, ale widziałam, że strona wFirma.pl ma pomoc specjalistów w razie kłopotów.
Awatar użytkownika
jui902
Posty: 47
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:58

Re: Księgowość w firmie

Post autor: jui902 »

Ja na Waszym miejscu po prostu przetestowałabym sobie wersję próbną, którą oferuje właśnie wFirma i sprawdziła, czy taki system jest odpowiedni. Myślę, że wiele osób czymś takim się zainteresuje, bo można samodzielnie prowadzić księgowość i jeszcze dodatkowo wysyłać plik JPK, co miesiąc.
Awatar użytkownika
sportowadusza
Posty: 30
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:35

Re: Księgowość w firmie

Post autor: sportowadusza »

I tak też chyba właśnie zrobię - przetestuję wersję próbną, sprawdzę, czy sobie poradzę i czy pomoc specjalistów będzie wystarczająca i wtedy zdecyduję się na współpracę :) Ale ogólnie jestem dobrej myśli i może wprowadzić to fajne zmiany w mojej firmie ;)
Awatar użytkownika
oli992
Posty: 66
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Re: Księgowość w firmie

Post autor: oli992 »

Rozmawiałam jeszcze z mężem, jak przeczytałam to forum i on też chyba jest na takiej drodze, aby się zdecydować na księgowość online. Jest to spora wygoda i nie musi być non stop z papierami w biurze rachunkowym. Firma też jest wtedy pod większą kontrolą.
Awatar użytkownika
Malinka1
Posty: 9
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:19

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Malinka1 »

Program www.wFirma.pl to nie tylko fakturowanie i księgowość, ale szereg innych, równie przydatnych funkcji, m.in. kadry i płace: https://wfirma.pl/poznaj-serwis/kadry-i-place
Narzędzie intuicyjne, wygodne i funkcjonalne. Nie będę się rozpisywać na temat jego zalet, najlepiej jeśli zainteresowani sami je przetestują i zdecydują - ja tak zrobiłam :)
Awatar użytkownika
Tata Sam
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2019, 14:35

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Tata Sam »

Malinka1 pisze: ↑15 kwie 2019, 20:53 Nie będę się rozpisywać na temat jego zalet, najlepiej jeśli zainteresowani sami je przetestują i zdecydują - ja tak zrobiłam :)
Ja zrobiłem to samo, jestem w trakcie testowania, ale już wiem, że po okresie próbnym będę dalej korzystał z tego narzędzia. Platforma www.wFirma.pl to wygodny program do zarządzania sprzedażą zintegrowany z Allegro, jak dla mnie super.
A inni niech testują
Awatar użytkownika
iWraacam
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:17

Re: Księgowość w firmie

Post autor: iWraacam »

Jak opinie są pozytywne to warto się na to zdecydować. Jeżeli komuś jest to potrzebne oczywiście.
Jak łatwo umiera prawda, jak żywotne jest kłamstwo.
Awatar użytkownika
nelcinka
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 18:41

Re: Księgowość w firmie

Post autor: nelcinka »

Oferta godna uwagi według mnie. Wygląda to całkiem solidnie.
Czytanie zawsze pomaga przeczekać - pomyślał.
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Księgowość w firmie

Post autor: podrzutek »

;)
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Księgowość w firmie

Post autor: podrzutek »

Zgadza się - nie ma znaczenia, czy firma jest mała, czy duża, bo prawidłowo prowadzona księgowość, kadry czy płace to chyba najistotniejsza spraw, kiedy prowadzi się działalność. Firmy takie jak ta : https://wfirma.pl/kadry-i-place oferują bardzo interesujące systemy, które usprawniają pracę w zakresie rozliczania wynagrodzeń czy tworzenia umów.
Awatar użytkownika
HaIEm
Posty: 76
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:12

Re: Księgowość w firmie

Post autor: HaIEm »

podrzutek pisze: ↑02 paź 2019, 10:23 Zgadza się - nie ma znaczenia, czy firma jest mała, czy duża, bo prawidłowo prowadzona księgowość, kadry czy płace to chyba najistotniejsza spraw, kiedy prowadzi się działalność. Firmy takie jak ta : https://wfirma.pl/kadry-i-place oferują bardzo interesujące systemy, które usprawniają pracę w zakresie rozliczania wynagrodzeń czy tworzenia umów.
Powiem szczerze, że ogólnie to ta firma, w ogóle wiel bardzo fajnych rozwiązań wprowadza,a właciwie już wprowadziła. Co do księgowości online to czytam też na ich stronie dokladnie o tym https://wfirma.pl/ksiegowosc Fajnie, że jest możliwość oddawania tych raportów JPK.

anion hoop 2
Awatar użytkownika
muffcia
Posty: 29
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Księgowość w firmie

Post autor: muffcia »

Nasza ksiegowa bardzo dobrze prowadzi nasza dokumentacje, pilnuje wnioskow umow zwolnien podwyzek wyplat a ponadto wynalazla fajne pakiety medyczne w medicover by zapewnic pracownikom dobrą opieke zdrowotną. Po przeanalizowaniu za i przeciw zdecydowalismy sie na wspolprace i zadowolenie pracownikow jest i to duze
Ćwiek

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Ćwiek »

Faktycznie jest to coś niezwykle ważnego i moim zdaniem na pewno warto jest również co nieco na temat samej księgowości wiedzieć. Całkiem niedawno miałem okazję również zapoznać się z wpisem http://www.int24.com.pl/czym-sa-uslugi-placowe czym tak w ogóle są usługi płacowe. W sumie jest to bardzo interesująca tematyka.
Łania29

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Łania29 »

Każda firma boryka się ze sprawami księgowymi, i tutaj nie ma żartów , to musi być prowadzone. Na początku prowadzenia działalności wiele z nas decyduje się na prowadzenie księgowości osobiście.Nie zawsze nam to wychodziło, choć w dzisiejszych czasach jest to zdecydowanie prostsze. Firma mega-tech.com oferuje oprogramowanie przeznaczone do fakturowania, bardzo pomocny program.
ODPOWIEDZ