Pyrpeć

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2019, 12:35

Pyrpeć

Post autor: korsan »

Ktoś był? Zwiedzał? Warto? Niby jest sporo opinii że tak ale też trafiłem na informację, że tam sporo zostało pozmieniane i dopasowane pod turystę. O ile pamiętam to chyba chodziło o odwiedzane przedszkole.
Awatar użytkownika
Justa
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:42

Re: Pyrpeć

Post autor: Justa »

Kierunek całkiem fajny. Chyba tylko z jakimś biurem można, bo inaczej nie wpuszczają do strefy.
Awatar użytkownika
Dankaa
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:08

Re: Pyrpeć

Post autor: Dankaa »

Mojemu mężowi od dawna marzy się zwiedzenie miasta widmo,za kilka miesięcy będzie miał okragłe urodziny i pomyślałam,że taki wyjazd byłby fajnym prezentem .Szukałam informacji jak można zorganizować taki wyjazd i wyszło na to,że najlepiej jest skorzystać z ofert biura podróży.
Awatar użytkownika
iwańska
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2019, 9:20

Re: Pyrpeć

Post autor: iwańska »

Justa pisze: ↑23 sie 2019, 12:49 Kierunek całkiem fajny. Chyba tylko z jakimś biurem można, bo inaczej nie wpuszczają do strefy.
Dokładnie. Znajomy jechał z Warszawy w Wytwórnią Wypraw. Był bardzo zadowolony. Wspominał, że widać było pojedyncze osoby, które chciały wejść do strefy ale zostały odprawione.Indywidualnie nie wpuszczają.
Awatar użytkownika
Justa
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:42

Re: Pyrpeć

Post autor: Justa »

iwańska pisze: ↑28 sie 2019, 10:13
Justa pisze: ↑23 sie 2019, 12:49 Kierunek całkiem fajny. Chyba tylko z jakimś biurem można, bo inaczej nie wpuszczają do strefy.
Dokładnie. Znajomy jechał z Warszawy w Wytwórnią Wypraw. Był bardzo zadowolony. Wspominał, że widać było pojedyncze osoby, które chciały wejść do strefy ale zostały odprawione.Indywidualnie nie wpuszczają.
Spojrzałam sobie na ich ofertę i mają całkiem fajne wyjazdy. I na narty i nie tylko. A sam Czarnobyl to jak widziałam mają w ofercie na Sylwestra ;)
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:46

Re: Pyrpeć

Post autor: plakowski90 »

Byłem i polecam każdemu. napewno ciekawsze miejsce niz wycieczka do hiszpani na plaze :p
__________________________
https://best-med.pl/wenerologia/
ODPOWIEDZ