Ulga dla karku z pomocą masażera?

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
ŁucjaSzyk

Ulga dla karku z pomocą masażera?

Post autor: ŁucjaSzyk »

Hej :)
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości masażerów do karku? Na co warto tutaj zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie ich szukać licząc przy tym na dobre ceny i skuteczność w działaniu, bo jednak kłopot z bólem karku i dużej ilości pracy przy biurku jest jednak problematyczny coraz bardziej.
Mineś

Re: Ulga dla karku z pomocą masażera?

Post autor: Mineś »

No to tutaj warto jednak wybrać się do fizjoterapeuty, który pomoże się z tym problemem uporać i dodatkowo może warto zastanowić się nad taką opcją jak wykorzystanie masażera z funkcją podgrzewania jaki znajdziecie w https://vitolog.pl/zdrowie/urzadzenia-d ... dgrzewania dla mnie super sprawa, bo mam z tym duże problemy i żadne maści, czy rozciąganie nie dawało odpowiednich efektów.
IgorLoś

Re: Ulga dla karku z pomocą masażera?

Post autor: IgorLoś »

No właśnie ten model o którym wspomniał poprzednik, czyli masażer karku SHIATSU z funkcją podgrzewania na pewno będzie w stanie skutecznie Ci pomóc i zapewnić odpowiednią ulgę. Ten model posiada 2 głowice masujące z 8 punktami masującymi poruszające się w lewo i prawo. Warto spróbować, tym bardziej że teraz jednak jest na promocji.
ŁucjaSzyk

Re: Ulga dla karku z pomocą masażera?

Post autor: ŁucjaSzyk »

IgorLoś pisze: ↑13 sie 2021, 10:30 No właśnie ten model o którym wspomniał poprzednik, czyli masażer karku SHIATSU z funkcją podgrzewania na pewno będzie w stanie skutecznie Ci pomóc i zapewnić odpowiednią ulgę. Ten model posiada 2 głowice masujące z 8 punktami masującymi poruszające się w lewo i prawo. Warto spróbować, tym bardziej że teraz jednak jest na promocji.
Super, dzięki za podpowiedzi z Waszej strony. No i oczywiście mam nadzieję, że to nie koniec wskazówek z Waszej strony!
Boseś

Re: Ulga dla karku z pomocą masażera?

Post autor: Boseś »

No to prawda masażer karku shiatsu https://vitolog.pl/zdrowie/urzadzenia-d ... dgrzewania zdecydowanie daje radę, jak budzę się z bólem szyi po ciężkim dniu pracy przed komputerem to zapewnia odpowiednią ulgę, no i też kosztuje tyle co jeden masaż :)
tośia19909

Re: Ulga dla karku z pomocą masażera?

Post autor: tośia19909 »

IgorLoś pisze: ↑13 sie 2021, 10:30 No właśnie ten model o którym wspomniał poprzednik, czyli masażer karku SHIATSU z funkcją podgrzewania na pewno będzie w stanie skutecznie Ci pomóc i zapewnić odpowiednią ulgę. Ten model posiada 2 głowice masujące z 8 punktami masującymi poruszające się w lewo i prawo. Warto spróbować, tym bardziej że teraz jednak jest na promocji.
wole wizytę u fizjo, coś pieknego :)
-
aborcja Czechy
kaśka2778

Re: Ulga dla karku z pomocą masażera?

Post autor: kaśka2778 »

Mineś pisze: ↑13 sie 2021, 10:20 No to tutaj warto jednak wybrać się do fizjoterapeuty, który pomoże się z tym problemem uporać i dodatkowo może warto zastanowić się nad taką opcją jak wykorzystanie masażera z funkcją podgrzewania jaki znajdziecie w https://vitolog.pl/zdrowie/urzadzenia-d ... dgrzewania dla mnie super sprawa, bo mam z tym duże problemy i żadne maści, czy rozciąganie nie dawało odpowiednich efektów.
To też może być dobre rozwiązanie. Do przemyślenia :) Wolę fizjo, zawsze pomoże co i jak.
-
Agencja Eventowa Łódź
ODPOWIEDZ