Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Zdrowa dieta to klucz do zdrowego, silnego ciała. Tutaj dyskutujemy o wartościowych posiłkach, przepisach na dania bogate w składniki odżywcze, witaminach i minerałach i o wszystkim, co związane ze zdrowym żywieniem.
Błaśka

Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: Błaśka »

Jak według Was warto się zabrać za odchudzanie latem i na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o dobór diety, ruchu i też suplementów. Ja zawsze miałam problem z wolnym metabolizmem i szybko niestety moja waga rośnie. Może też macie jakieś swoje fajne sposoby na to? Pozdrawiam!
Hołek

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: Hołek »

Dieta, sport i suplementacja! Te trzy aspekty na pewno dadzą radę, jednak wszystko należy sobie policzyć żeby nie jeść zbyt mało ale pozostawać na deficycie kalorycznym na poziomie 300-500kcal na dzień. Do tego też słyszałem że ostre przyprawy fajnie podkręcają metabolizm.
Leśka

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: Leśka »

Hołek pisze: ↑15 cze 2021, 10:25 Dieta, sport i suplementacja! Te trzy aspekty na pewno dadzą radę, jednak wszystko należy sobie policzyć żeby nie jeść zbyt mało ale pozostawać na deficycie kalorycznym na poziomie 300-500kcal na dzień. Do tego też słyszałem że ostre przyprawy fajnie podkręcają metabolizm.
Trudno się tutaj rzeczywiście nie zgodzić, bo bardzo dobrze opisane zostało to jak należy działać oraz na co dzień funkcjonować podczas okresu odchudzania. W mojej opinii akurat tutaj dodatkowym wsparciem będzie oczywiście suplementacje jak shape up ładnie wspiera proces odchudzania, przyśpieszenie metabolizmu i też ogranicza odkładnie tkanki tłuszczowej.
ćma255

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: ćma255 »

Błaśka pisze: ↑10 cze 2021, 9:09 Jak według Was warto się zabrać za odchudzanie latem i na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o dobór diety, ruchu i też suplementów. Ja zawsze miałam problem z wolnym metabolizmem i szybko niestety moja waga rośnie. Może też macie jakieś swoje fajne sposoby na to? Pozdrawiam!
Sport jest tutaj bardzo ważna sprawą. Trzeba jednak wiedzieć, że czasami podczas wykonywania sportu trafiają się kontuzje. Dobrze wtedy znać dobrego rehabilitanta jak np. https://rehabilitacja-wadowice.pl/. Tam świadczą super usługi.
Hośka

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: Hośka »

Dokładnie na pewno pogoda pozwala na zapewnienie sobie sporej dawki ruchu na świeżym powietrzu. W przypadku kiedy będziecie szukali skutecznych opcji dla siebie na odchudzanie latem to kluczowa jest motywacja żeby wytrwać na diecie, ale też jednak znaleźć w sobie siłę do działania.
Ruńka

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: Ruńka »

Skoro mowa o zdrowym odżywianiu to myślę że warto faktycznie skonsultować to z odpowiednim dietetykiem i zdecydować się na catering dopasowany do naszych potrzeb. Akurat jeśli o mnie chodzi to polecam zastanowić się nad taką opcją, jak Catering dietetyczny od Mój Catering bo mają kilka ciekawych opcji diet, dowożą ją na terenie stolicy oraz okolic. Mają szeroki zakres kaloryczny i różne opcje diet. Każdy posiłek jest odpowiednio zbilansowany - ze względu na cel jaki chcemy osiągnać pomogą wybrac odpowiedni program dietetyczny.
Tadeśka

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: Tadeśka »

Bez zaangazowania i motywacji cieżko będzie osiągać zamierzone efekty odchudzania. Zadbaj o policzone kalorie, dużo się ruszaj warto zamienić też samochód na rower, dla przyśpieszenia metabolizmu, termogenezy i ograniczenia odkładania się tłuszczu to shape up https://www.grinday.com/pl/sklep/10-sha ... genic.html może pomóc, ja zawsze przy końcówce wiosennej diety używam jak jest mi ciężko wytrzymać bo też ogranicza uczucie głodu :)
iśka

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: iśka »

Sama jakiś czas temu postanowiłam zawalczyć o siebie i zabrac sie za jakas diete, ale totalnie nie wiedzialam od czego zaczac, dlatego pomyslalam, ze wizyta u specjalisty bedzie pierwszym i najlepszym krokiem :) https://odchudzanie.medicover.pl/ tutaj robia na starcie screening otylosci, potem dopasowuja ewentualną diete.
Awatar użytkownika
Konisziła
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:27
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: Konisziła »

Idealne dla siebie plecaki vintage Bydgoszcz można dzisiaj zamawiać także przez internet. Właśnie na tego typu produkty można spoglądać i zawsze będzie można wybrać je dla siebie. Opłaca się mieć takie nawet do noszenia na co dzień. Kupujecie takie plecaki dla siebie?
Szczecin free-sport.pl
oliwia_miś

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: oliwia_miś »

Przede wszystkim nie zaczynaj od głodówki. Najgorsze, co można sobie zrobić to przejście z normalnego jedzenia na obcinanie posiłków do minimum, aby zrzucić wagę jak najszybciej. Dziewczyny takim działaniem tylko sobie szkodzicie. Polecam Wam zacząć od porady dietetycznej, a następnie od stopniowego wprowadzania lżejszych produktów do swojego menu. Mogą to być chociażby koktajle herbalife.
ważka141

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: ważka141 »

Na pewno warto jest wyeliminować cukier. Są fajne zamienniki teraz dostępne na rynku, na przykład ksylitol fiński. Ja go kupuje tutaj - https://sklepagnex.pl/pl/p/Ksylitol-fin ... 1-kg-/1175, bardzo dobra cena. Można spokojnie zastępować nim cukier nawet w deserach.
koteł

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: koteł »

Błaśka pisze: ↑10 cze 2021, 9:09 Jak według Was warto się zabrać za odchudzanie latem i na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o dobór diety, ruchu i też suplementów. Ja zawsze miałam problem z wolnym metabolizmem i szybko niestety moja waga rośnie. Może też macie jakieś swoje fajne sposoby na to? Pozdrawiam!
Lato już się kończy, ale to nie znaczy, że należy odpuścić z dietą - warto o nią dnbać - zbilanowana, zdrowa, lekka - to przynosi efekty (zdrowie ogólne, wygląd skóry i samopoczucie).
Nuśka19

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: Nuśka19 »

A co powiecie w takim razie na dieta oczyszczająca od SportFoodSoki, ponieważ znajdziecie u nich świetne opcje również dla dwojga jeżeli chcecie zmieniać się wspólnie z mężem. Zapewniają sprawną dostawę, cena jest zdecydowanie racjonalna, bo taka dieta przynosi genialne efekty dla mojego zdrowia i oczywiście chęci do działania!
iśka.kot4588

Re: Odchudzanie na lato, jak się za to zabrać?

Post autor: iśka.kot4588 »

Nuśka19 pisze: ↑24 sie 2021, 14:21 A co powiecie w takim razie na dieta oczyszczająca od SportFoodSoki, ponieważ znajdziecie u nich świetne opcje również dla dwojga jeżeli chcecie zmieniać się wspólnie z mężem. Zapewniają sprawną dostawę, cena jest zdecydowanie racjonalna, bo taka dieta przynosi genialne efekty dla mojego zdrowia i oczywiście chęci do działania!
Diety oczyszające są bez sensu, nerki same oczyszczają organizm z toksyn. Te diety to wytwór marketingowy...
-
tani catering dietetyczny Sosnowiec
ODPOWIEDZ