USG jamy brzusznej we Wrocławiu

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Neńka

USG jamy brzusznej we Wrocławiu

Post autor: Neńka »

Hej,
Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrego gabinetu we Wrocławiu w którym będę mogła zrobić USG jamy brzusznej ponieważ w ostatnim czasie mam sporo problemów z brzuchem i chciałabym sprawdzić co jest nie tak. Pomożecie?
VeronikaAś

Re: USG jamy brzusznej we Wrocławiu

Post autor: VeronikaAś »

Jeśli o mnie chodzi to osobiście uważam, że warto tutaj wymienić GineMedica https://ginemedica.pl/ w przypadku których można zrobić sobie skuteczne badania usg jamy brzusznej, piersi, jąder itd także warto mieć pod kontrolą swoje zdrowie tym bardziej jeżeli zauważacie jakieś problemy i zmiany w tych miejscach. Lepiej jak najszybciej sobie z tym poradzić niż zwlekać i narażać życie i zdrowie ;)
Naśka34

Re: USG jamy brzusznej we Wrocławiu

Post autor: Naśka34 »

Ogólnie Ginemedica to bardzo dobra klinika jeżeli chodzi o wykonanie zabiegów chirurgicznych, ginekologii itd w tym oczywiście również wykonanie skutecznego USG jamy brzusznej, refluksu, czy bioder to jak najbardziej warto o nich wspomnieć. Dla mnie zawsze numer jeden jeżeli chodzi o zabiegi medyczne we Wrocławiu, także jak najbardziej mogę ich polecić :)
Neńka

Re: USG jamy brzusznej we Wrocławiu

Post autor: Neńka »

Naśka34 pisze: ↑27 maja 2021, 8:23 Ogólnie Ginemedica to bardzo dobra klinika jeżeli chodzi o wykonanie zabiegów chirurgicznych, ginekologii itd w tym oczywiście również wykonanie skutecznego USG jamy brzusznej, refluksu, czy bioder to jak najbardziej warto o nich wspomnieć. Dla mnie zawsze numer jeden jeżeli chodzi o zabiegi medyczne we Wrocławiu, także jak najbardziej mogę ich polecić :)
Mam nadzieję, że w takim razie będzie to naprawdę dla mnie korzystne. Trzymam kciuki i oczywiście jak już się zdecyduję to na pewno dam Wam znać, a na razie tematu nie zamykam!
Lubeł

Re: USG jamy brzusznej we Wrocławiu

Post autor: Lubeł »

Też muszę wyróżnić tutaj GineMedica tym bardziej, że zaglądając na ich stronę internetową https://ginemedica.pl/ zobaczycie zakres świadczonych usług. Przede wszystkim ogromne doświadczenie, świetna organizacja i jednocześnie terminowo przeprowadzone badania oraz ewentualne leczenie. Ja wolę być pod kontrolą najlepszych specjalistów niż czekać miesiącami na jakiekolwiek zainteresowanie z narodowej służby zdrowia bo kolejki są straszne
ODPOWIEDZ