wyposażenie restauracji

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
gość

wyposażenie restauracji

Post autor: gość »

Prowadzę niewielki bar, który cieszy się dość sporym zainteresowaniem wśród klientów. Nie ukrywam, że niektóre meble przydałoby się już wymienić. Czy jesteście mi tutaj w stanie pomóc? Gdzie mogę znaleźć np podstawy do stołów? Żeby cena była ok ale i jakość była z najwyższej półki
Awatar użytkownika
maryjka
Posty: 67
Rejestracja: 23 sie 2020, 14:27

Re: wyposażenie restauracji

Post autor: maryjka »

To ja mogę tutaj pomóc i polecić sklep https://dominova.com.pl/podstawy-do-sto ... we-cat-170 gdzie znajdziesz według mnie najlepsze podstawy do stołów barowych. Sama prowadzę właśnie taki niewielki biznes między biurowcami i śmiało mogę przyznać, że interes się kręci. Miłośników dobrych napojów nie brakuje :)
Awatar użytkownika
mac
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 22:02

Re: wyposażenie restauracji

Post autor: mac »

gość pisze: ↑30 mar 2021, 12:33 Prowadzę niewielki bar, który cieszy się dość sporym zainteresowaniem wśród klientów. Nie ukrywam, że niektóre meble przydałoby się już wymienić. Czy jesteście mi tutaj w stanie pomóc? Gdzie mogę znaleźć np podstawy do stołów? Żeby cena była ok ale i jakość była z najwyższej półki
A sprawdzałeś hurtownie z sprzętem gastronomicznym?
ODPOWIEDZ