Mleko dla maluszka

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Stoniś

Mleko dla maluszka

Post autor: Stoniś »

Czy któraś z Was podaje swojemu dziecku mleko zastępcze Nuppi? Mieliśmy próbkę tego mleka i wydaje mi się, że syn bardzo dobrze zareagował, planuję kupić większą ilość.
Awatar użytkownika
czaka
Posty: 121
Rejestracja: 25 maja 2019, 23:44

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: czaka »

Szczerze akurat o tym mleku nigdy nie słyszałam, ale zawsze możesz sobie sprawdzić jak się plasuje w rankingu https://www.pro-ranking.pl/category/ind ... alergiczne :)
bełkowska

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: bełkowska »

parę miesięcy temu mój mały przeszedł już całkowicie na butelkę, małam problemy z laktacją, mały się nie najadał i ciągle był marudny, bo głodny, krok po kroku podawałam mu mleko hipp combiotic na przemian z piersią a teraz już tylko z butelki pije, widzę, że najedzony i zadowolony :)
łzawa

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: łzawa »

bełkowska pisze: ↑26 sty 2021, 20:05 parę miesięcy temu mój mały przeszedł już całkowicie na butelkę, małam problemy z laktacją, mały się nie najadał i ciągle był marudny, bo głodny, krok po kroku podawałam mu mleko hipp combiotic na przemian z piersią a teraz już tylko z butelki pije, widzę, że najedzony i zadowolony :)
U nas też sprawdziło się mleko Hipp Bio Combiotik. Skład bardzo dobry i córka nie ma żadnych problemów "brzuszkowych".
Styś

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: Styś »

Ja póki co karmię jeszcze piersią, ale nie mam dużo pokarmu, więc dla uzupełnienia karmienia kupuję mleko modyfikowane. Też stosuje u swojego maluszka mleko Hipp Bio Combiotik, karmiłam nim starszego synka, teraz przy młodszym dziecku też się sprawdza. Pewnie z czasem przejdziemy zupełnie na mm. Kupuję akurat w Lidlu, często jest w promocyjnej cenie. A jeśli przez internet, to ze strony: https://hipp.dodomku.pl/mleko_3586.html
zuzuś

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: zuzuś »

Swojemu maluszkowi podaję mleko modyfikowane dla alergików , stosuję gotową mieszankę, która przepisana jest przez lekarza, wyłącznie ona jest wolna od białka mleka krowiego. Jak rozpoznać nietolerancje laktozy dowiemy się z tej strony tutaj https://www.bee.pl/alergia-na-mleko-u-d ... -1047.html .
Włodka

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: Włodka »

Styś pisze: ↑26 lut 2021, 21:52 Ja póki co karmię jeszcze piersią, ale nie mam dużo pokarmu, więc dla uzupełnienia karmienia kupuję mleko modyfikowane. Też stosuje u swojego maluszka mleko Hipp Bio Combiotik, karmiłam nim starszego synka, teraz przy młodszym dziecku też się sprawdza. Pewnie z czasem przejdziemy zupełnie na mm. Kupuję akurat w Lidlu, często jest w promocyjnej cenie. A jeśli przez internet, to ze strony: https://hipp.dodomku.pl/mleko_3586.html
O, super! Dzięki za polecenie tej stronki, bo też karmię córcię akurat mlekiem HiPP, bo najlepiej się sprawdziło. Teraz akurat jest fajna promocja w Biedronce, więc kupię kilka kartoników, ale następnym razem na pewno zamówię:)
samira

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: samira »

jeśli są tu mamy które kupują Bebilon to w doz stacjonarnie super cena na to mleko jest, na różne rodzaje i mozna je od ręki kupić, nie trzeba czekać na dostawę i mamy mleko wtedy kiedy potrzebujemy
laurka

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: laurka »

Dokładnie, ja bardzo doceniam, że w DOZie można dostać mleko Bebilon od ręki, a do tego w bardzo dobrej cenie, więc nawet już się nie opłaca zamawiać online.
gwizadka

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: gwizadka »

Też doceniłam, że nie muszę robić już zapasów online i kupuję Bebilon tylko w DOZie stacjonarnie, mają naprawdę dobrą cenę, a mój synek bardzo dobrze toleruje to mleko.

pitbull charakter
prawniczka

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: prawniczka »

Ja już tylko stacjonarnie kupuję jak odkryłam jaką dobrą cenę na Bebilon ma apteka DOZ, nie robię zapasów tylko kupuję u nich na bieżąco, a samo mleko super nam się sprawdza.
oliviaa

Re: Mleko dla maluszka

Post autor: oliviaa »

Widzę, że poszukujecie mleka modyfikowane dla niemowląt. Skoro tak, to możecie zwrócić uwagę na ofertę n a hellosmart.pl - ponieważ znajdziecie tam produkty skierowane do maluszków od znanych producentów. Ja sama planuję tam dokonać zakupu.
ODPOWIEDZ