Dieta małego dziecka

Zdrowa dieta to klucz do zdrowego, silnego ciała. Tutaj dyskutujemy o wartościowych posiłkach, przepisach na dania bogate w składniki odżywcze, witaminach i minerałach i o wszystkim, co związane ze zdrowym żywieniem.
Justuś

Dieta małego dziecka

Post autor: Justuś »

Przychodzę z pytaniem. Póki co moja córeczka jest jeszcze malutka, podajemy jej mleko modyfikowane Nuppi, ale myślę już powoli o rozszerzeniu diety. Czy któraś z Was stosuje BLW?
Weliśka

Re: Dieta małego dziecka

Post autor: Weliśka »

Może za jakiś czas :) póki co powoli i wydaje mi się, że rozsądnie rozszerzam dietę, bo córka dopiero co kończyła szósty miesiąc, więc nadal głównie jest karmiona mlekiem :) Jeśli chodzi o rozszerzanie, to pierwsze co dałam jej spróbować, to "pierwsza marchewka", z HiPP (to ta seria jednoskładnikowa "pierwsza łyżeczka"). Mała była zachwycona. Ja przyznaję, że też. Skład dobry, a do tego naprawdę fajny rozmiar słoiczka, na takie rozpoczęcie rozszerzania diety :)
Iśka0

Re: Dieta małego dziecka

Post autor: Iśka0 »

Dieta maluszka jest bardzo bardzo ważna. Trzeba uważnie przyglądać się temu co się podaje dzieciom. Ja sporo czytałam przed wyborem mleka, korzystałam z takich stron https://strefa-zakupowa.pl/rankingi/dzi ... yfikowane/ to mi się wydaje przydatne. Skądś trzeba mieć informacje
miła

Re: Dieta małego dziecka

Post autor: miła »

Weliśka pisze: ↑08 lut 2021, 0:13 Może za jakiś czas :) póki co powoli i wydaje mi się, że rozsądnie rozszerzam dietę, bo córka dopiero co kończyła szósty miesiąc, więc nadal głównie jest karmiona mlekiem :) Jeśli chodzi o rozszerzanie, to pierwsze co dałam jej spróbować, to "pierwsza marchewka", z HiPP (to ta seria jednoskładnikowa "pierwsza łyżeczka"). Mała była zachwycona. Ja przyznaję, że też. Skład dobry, a do tego naprawdę fajny rozmiar słoiczka, na takie rozpoczęcie rozszerzania diety :)
Hipp ma bardzo dobre produkty, sama je dla swojego dziecka kupuję od nich produkty, mają bardzo dobre składy, bo są oparte na ekologicznych produktach

schody strychowe montaż
Łidia

Re: Dieta małego dziecka

Post autor: Łidia »

miła pisze: ↑19 cze 2021, 11:59
Weliśka pisze: ↑08 lut 2021, 0:13 Może za jakiś czas :) póki co powoli i wydaje mi się, że rozsądnie rozszerzam dietę, bo córka dopiero co kończyła szósty miesiąc, więc nadal głównie jest karmiona mlekiem :) Jeśli chodzi o rozszerzanie, to pierwsze co dałam jej spróbować, to "pierwsza marchewka", z HiPP (to ta seria jednoskładnikowa "pierwsza łyżeczka"). Mała była zachwycona. Ja przyznaję, że też. Skład dobry, a do tego naprawdę fajny rozmiar słoiczka, na takie rozpoczęcie rozszerzania diety :)
Hipp ma bardzo dobre produkty, sama je dla swojego dziecka kupuję od nich produkty, mają bardzo dobre składy, bo są oparte na ekologicznych produktach
Też powoli zaczynam myśleć o rozszerzaniu diety, ale póki co jesteśmy jeszcze na mleku modyfikowanym. Hipp Bio Combiotik sprawdziło się u mnie, właściwie u mojej córki najlepiej.
ODPOWIEDZ