suplementy dla sportowców

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Ryśko

suplementy dla sportowców

Post autor: Ryśko »

hej hej. czy trenując przyjmujecie jakieś suplementy? I nie chodzi mi tu o jakieś sztuczne substancje ale bardziej jakieś minerały czy witaminy, które uzupełniają niedobory, wspomagają organizm podczas i po wysiłku. Chętnie poczytam jak to u Was wygląda.
dąfka

Re: suplementy dla sportowców

Post autor: dąfka »

no witaminy to bierzemy regularnie, szczególnie teraz w okresie grypowym. A czy są jakieś specjalne naturalne suplementy dla sportowców to nie wiem. w sumie ja na co dzień uprawiam tylko joge więc nie muszę się chyba szczególnie wspomagać.
Adaś

Re: suplementy dla sportowców

Post autor: Adaś »

a moim zdaniem każdy sportowiec bez względu na to czy ćwiczy na siłowni czy biega powinien szczególnie zadbać o organizm. Jeśli chodzi o konkretną firmę to Pharmovit ma fajną ofertę. Ostatnio wypuścili nawet linię SPORT :) Póki co kupiłem tylko buraka ale pewnie z czasem będę dokupował kolejne produkty.
Ryśko

Re: suplementy dla sportowców

Post autor: Ryśko »

Adaś pisze: ↑16 lis 2020, 7:22 a moim zdaniem każdy sportowiec bez względu na to czy ćwiczy na siłowni czy biega powinien szczególnie zadbać o organizm. Jeśli chodzi o konkretną firmę to Pharmovit ma fajną ofertę. Ostatnio wypuścili nawet linię SPORT :) Póki co kupiłem tylko buraka ale pewnie z czasem będę dokupował kolejne produkty.
oo mam nawet w domu witaminę C tej firmy ale nie wiedziałem dotąd w ofercie nic dla sportowców. Czas nadrobić zaległości :)
Awatar użytkownika
merigold
Posty: 67
Rejestracja: 06 lut 2020, 17:44

Re: suplementy dla sportowców

Post autor: merigold »

ja stosowałam własnie spalacze tłuszczu :) Dzięki spalaczom od https://7-nutrition.com/kategoria-produ ... -tluszczu/ widze znaczną poprawę i lepsza figurę u siebie, a to naprawde ogromny plus, bo zawsze marzyłam o płaskim brzuchu.
Adaś

Re: suplementy dla sportowców

Post autor: Adaś »

no to jest dośc nowa linia ale produkty naprawdę fajne, póki co biorę kofeinę no trzeba przyznać, ze daje niezłego kopa :)
Ryśko

Re: suplementy dla sportowców

Post autor: Ryśko »

dzięki dzięki już mam zrobioną listę zakupów, po świetach na pewno coś jeszcze dokupie i od nowego roku startuje juz z regularną suplementacja.
Adaś

Re: suplementy dla sportowców

Post autor: Adaś »

i jak tam idzie suplementacja ? trzymasz się planu ? tylko tak informacyjnie, widziałem, ze ostatnio pojawiły się u nich nowe produkty, m.in probiotyk z 10 mld bakterii :) ja już zakupiłem :)
Ryśko

Re: suplementy dla sportowców

Post autor: Ryśko »

Adaś pisze: ↑26 sty 2021, 11:57 i jak tam idzie suplementacja ? trzymasz się planu ? tylko tak informacyjnie, widziałem, ze ostatnio pojawiły się u nich nowe produkty, m.in probiotyk z 10 mld bakterii :) ja już zakupiłem :)
a wiesz, ze nawet się trzymam i regularnie i cwicze i się suplementuje ? widzę już pierwsze efekty wieć motywacja rośnie z każdym dniem :) a ich stronkę śledze na biezaco i wiem o nowościach, za jakiś czas znow pewnie zrobie takie zbiorcze zakupy :)
Awatar użytkownika
lola0
Posty: 149
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:35

Re: suplementy dla sportowców

Post autor: lola0 »

ja jeszcze do ćwiczeń dodatkowo i do diety stosuję odzywki białkowe https://7-nutrition.com/kategoria-produ ... -bialkowe/ . Są polecane przede wszystkim sportowcom, gdyż intensywny wysiłek fizyczny koreluje ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko.
ODPOWIEDZ